Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Як Динамо купувало нападників.

2019-01-17 13:13 Хочеться пригадати, як Динамо купувало нападників. Візьму період з 2010 року, адже саме з цього часу, ...

Хочеться пригадати, як Динамо купувало нападників. Візьму період з 2010 року, адже саме з цього часу, я розпочав активно цікавитися футболом, і зокрема Динамо. Ітак, літо 2010 Динамо купує нападника з Бразилії, більш того гравця який заграний за цю збірну. Андре. Більше сказати нічого. Купили, і не знали куди подіти.

На той час в нас був Андрій Щевченко, Артем Мілевський, який впринципі, ще грав, і так про цього Андре і не згадували. Йдемо далі, Літо 2011, на той час головний тренер Сьомін, знову ж таки гримнув кулаком, що мов з Артемком діла не буде, треба таранний форвард. Ех дуже добре пом'ятаю цю епопею. Динамо заківилось нападником Бенфіки та збірної Парагваю, Оскаром Кардоссо. Мені тоді цей трансфер навіть снився, так хотілось бачити цього гравця у нас. Фігура значна, Ігор Михайлович, пропонував Бенфііі 15млн. Але і сам гравець не особливо хотів їхати в наш чемпіонат, да і Бенфіка продавати бажання не мала. Взяли тоді Брауна Ідейє. І розпочав він просто феєрично, два перших матча, два дубля. Півтора сезони, відіграв просто чудово. А потім була перемога його збірної в Чемпіонаті Африки, зірочка над головою, і пішло-поїхало. В цілому, пограв у нас роки три. Літо 2012 Марко Рубен. Майже те саме що і Андре, тільки трішке краще. Да і в цілому ситуація була такаж як і в 2010, з Андре. Був ще Артемка, був Ідейє. І позиція нападника, не потребувала більшого підсилення. Про Адміра Махмеді писати не буду. Він хоч і нападник, але Блохін переважно використовув його як вінгера. Літо 2013 Дьємерсі Мбокані. Ситуація схожа з Ідейє, розпочав фантастично, но його лінь, та висока самооцінка йому зашкодили, а так без перебільшення кращей форвард який у нас був. Літо 2014. Лукаш Теодорчик. Покупку цього гравця сприцняв скептично, якийсь там поляк, без особливих звитяг. Но! Думка була помилкова, досі не розумію чому він не підійшов Реброву, но чомусь Сергій Станіславович переважно його випускав тільки на заміну, і Динамо віддало його в Оренду, де він показав себе у всій красі. Літо 2015 Жуніор Мораєс. Хочеться об'єктивно його оцінити, суто ігрові якості, те що він путана стала зрозуміло вже в кінці. Перейшовши в Динамо, Жуніор з перших матчів став гравцем основного складу, не можу сказати, що це був ідеальний нападник, но позицію він закрив. Ну і тепер Фран Соль. Що з цього вийде, побачимо в найближчому майбутньому.

Здається все. Якщо когось пропустив, добавляйте, залюбки визнаю свою помилку.

«Динамо» может пройти, для «Шахтера» все плохо. Наши клубы в еврокубках после 2:2 в первом матче

17.01.2019, 13:13
auto-volodimir64
Автор:
Статус:
Читатель (39 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Италии Рома Болонья - : - 18 февраля 21:30
Чемпионат Германии Нюрнберг Боруссия - : - 18 февраля 21:30
Чемпионат Испании Уэска Атлетик - : - 18 февраля 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть