Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Коротенький аналіз гри.

2019-08-10 21:10 Коротенький аналіз гри: Хто б що не писав,-але все закономірно! ШД має свою гру при любому ...

Коротенький аналіз гри: Хто б що не писав,-але все закономірно! ШД має свою гру при любому тренері і її любо-дорого дивитися. Вони на 2-3 голови вищі за наше ДК! І цими "головами" є Тайсон,Марлос та Ісмаїлі!!! Сьогодні,правда,ШД грав ПІШКИ,але ДК взагалі СТОЯЛО! Я вже задовбався коментувати одне і теж-стоячи та пішки в ШД наше ДК НІКОЛИ !

!! не виграє. Ну і везе також сильнішим.А що сьогодні в грі витворяв Бурда- "не в сказке сказать,-ни пером описать"! Рівень першості області... Хто сподобався,-так це Родрігес.Він єдиний,хто намагався грати швидко.Бо його так навчили. Навіть після пропущеного другого гола ДК і далі перекатувало м'яча поперек поля,не йдучи вперед. Соль жодного разу не зустрівся з м'ячем,вийшовши на заміну. Хто в ньому побачив нападника??????? Черговий баласт клубу на совісті бездарної селекції ДК!

Як можна виграти в такого ШД? Якби я був тренером ДК замість ХАНа,то за ці 3 роки 1) поставив би ДК швидкісну гру.Всі умови для цього є- маємо купу швидкісних гравців...2) У матчах з сильними командами використовував би ПЕРСОНАЛЬНУ ОПІКУ до лідерів суперника.В даному випадку до Тайсона та Марлоса повинні були приставлені такі ж швидкісні гравці ДК...Таку опіку навіть В.Лобановський не встидався застосовувати(Фоменко проти Мюллера,Решко) 3) Карав би грішми за порушення ігрової дисципліни (непотрібними картками) та переводив таких порушників в дубль(все по Лобановському). 4) На лаві запасних повинен бути тренер,лікар та запасні гравці-іншим там немає що робити. Поки що цього достатньо...

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

10.08.2019, 21:10
10.08.2019, 21:10
328575 1 andreas51
bor1408kov
Автор:
(bor1408kov)
Статус:
Наставник (2716 комментариев)
Подписчиков:
4
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Мельде Ференцварош 3 : 3 Закончился
Лига Европы Арарат Целе - : - 24 сентября 17:00
Фехервар Реймс - : - 24 сентября 19:00
Ростов Маккаби Х - : - 24 сентября 19:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть