Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Може гумор , а може й ні.....

2019-09-16 11:40 Що "заклало" Динамо на своїх предсезонних зборах в на своїх альпіських зборах???? Таке враження,що відколи Динамо ...

Що "заклало" Динамо на своїх предсезонних зборах в на своїх альпіських зборах???? Таке враження,що відколи Динамо почало проводити свої збори в Альпах на гравців згубно впливає чисте альпійське повітря...В усіх без винятку гравців настає хвороба альпіністів: Гіпоксі́я, або Кисневе голодування — патологічний стан, під час якого тканини і органи недостатньо насичуються киснем або кисню достатньо, але він не засвоюється тканинами.

Внаслідок цього в життєво важливих органах розвиваються незворотні зміни. Найчутливіші до кисневої недостатності центральна нервова система, м'язи серця, тканини нирок, печінки. Від тоді в команді масовий груповий травматизм, невиразна гра на старті сезону,втрата фізичної форми, брак майстерності , нестійкий психологічний стан та повна деградація.Поки команда ненадихається важким київським повітрям, а це займає по часу від одного до трьох місяців ,і не увійте в привичний для себе ритм життя, признаків одуження гравців не видно....Виходячи з вище написих фактів особистого дослідження, постає питання : " А чи доцільно відправляти команду на дорогущі , комфортні, та природньоджерельні збори після ,яких команда не може вийти на пік своєї форми ще місяців два-три ???? А коли команда , нарешті таки, просинається з літаргічного сну , то тут таки знову проблема : зимові канікули в теплих латинських , середземноморських та арабських країнах.А там знову гірські Альпи...і так біг по кругу". Може просто команду готувати до сезону на чудовій домашній базі в Кончі-Заспі, де є всі новітні технології і обладнання , від якої в захваті усі новопідписані легіонери.Навіщо марно тратити кошти на перельоти, дорогущі готелі , майданчики , коли все це є і в домашніх стінах з нашим неперенасиченим чистим азотом повітрям.Все одно дяки від команди та гравців в подальшому - ніякої .... P.S. Все це звичайно ж жарт, але небуло б так смішно зараз ,як буде гірко потім ( хоча це гірко вже настало зараз, судячи з останніх результатів Динамо).Проте ж , чомусь інші команди УПЛ готуються до сезонів вдома і потім на рівні можуть гідно конкурувати з тим самим Динамо , а той грають інколи сильніше та красивіше нього.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

16.09.2019, 11:40
auto-sheriff2
Автор:
Статус:
Начинающий писатель (151 комментарий)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Хетафе Бетис 3 : 0 Закончился
Чемпионат Италии Беневенто Интер - : - 30 сентября 19:00
Удинезе Специя - : - 30 сентября 19:00
Чемпионат Испании Уэска Атлетико - : - 30 сентября 20:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть