Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Я правильно зрозумів,один Тайсон першим і єдиним чув расистські викрики на свою адресу?Може і дадуть уже спільноті побачити...

2019-11-13 18:39 Президент УПЛ Томас Грімм зробив офіційну заяву щодо расистського скандалу, який вибухнув в матчі 14-го туру ...

Президент УПЛ Томас Грімм зробив офіційну заяву щодо расистського скандалу, який вибухнув в матчі 14-го туру УПЛ "Шахтар" - "Динамо".

"На 73-й хвилині матчу Тайсон, судячи з його реакції, зіткнувся з расистською поведінкою, яка виходила, швидше за все, з сектора, виділеного для уболівальників "Динамо".

Для мене це був момент абсолютної смутку і безпорадності. Гра була зруйнована, а сам Тайсон, його партнери по команді, гравці "Динамо" та інші особи, присутні на стадіоні, були вражені.

Я ніколи не знайду чіткої відповіді, щоб зрозуміти, чому така поведінка виникає, навіть якщо, ймовірно, в такі дії залучена лише невелика група людей.

Українська асоціація футболу, українська прем'єр-ліга, клуби, справжні прихильники і шанувальники нашої гри, а також наші комерційні партнери повинні об'єднатися, щоб боротися проти будь-якого прояву расизму або нетерпимості, щоб назавжди уникнути подібних інцидентів в майбутньому.

Я підкреслюю: будь-якого прояву расизму і нетерпимості немає місця ні в нашому суспільстві, ні в футболі зокрема.

Особисто звертаюся до Тайсону і Дентіньо, до яких лунали расистські вигуки: вас підтримують всі справжні футбольні вболівальники, і не тільки в Україні.

Ви - фантастичні футболісти і справжня цінність як для "Шахтаря", так і для нашого чемпіонату України. Я сподіваюся, що ви ще довго будете грати в Україні", - написав Грімм.

ТОП-10 настольных игр на время карантина

13.11.2019, 18:39
13.11.2019, 18:39
334627 0
Lvovi4
Автор:
(Lvovi4)
Статус:
Наставник (1192 комментария)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Барселона Бавария - : - 14 августа 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть