Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Ніколи не було і знову...

2019-11-23 14:01 Перефарбували у "триколор": топ українських пісень, нахабно вкрадених росіянами Наші східні сусіди не тільки зманюють до ... Ніколи не було і знову...

Перефарбували у "триколор": топ українських пісень, нахабно вкрадених росіянами

Наші східні сусіди не тільки зманюють до себе українських артистів, але ще й відбирають те, чим ми дуже пишаємося - українську пісню. Адже всім одвічно, що народні українські пісні - найбільш мелодійні і красиві у звучанні.

Представляємо вам топ нахабно "віджатих" композицій. "Там вдалині, за рікою" - "Прощався стрілець" Російська "Вікіпедія" пише, що слова цієї пісні були написані ще в далекому 1924 році, але до того часу, вона вже майже 10 років піднімала настрій в корпусі Українських січових стрільців. Однозначно, з цією піснею варто ознайомитися кожному росіянину.

"Ой, мороз, мороз" Ще одна присвоєна пісня, написана в 1954 році. Насправді, ця пісня з'явилася на світ ще у 1900-их і була дуже популярна на території Вінниці.

"Вийду на вулицю, гляну на село" - "Де б я не їхала, де б я не йшла" Чергова "російська народна", яка насправді лише адаптація дійсно народної, але української пісні, без якої не обходиться жодне традиційне українське весілля.

"Поручик Голіцин" - "Друже Ковалю" А в цьому випадку росіяни взагалі привласнии собі "бандерівську" пісню. Адже автором пісні є повстанець Микола Матола і була вона написана ще в 1949 році, а ось росіяни її перевели в 1977.

"Ось хто-то з гірочки спустився" - "В саду осіннім айстри білі" На десерт - український романс 19 століття, який став візитівкою Наталії Корольової та Надії Кадишевої. Насправді, це лише адаптований варіант української пісні.

https://znaj.ua/popcorn/218780-perefarbuvali-u-trikolor-top-ukrajinskih-pisen-nahabno-vkradenih-rosiyanami

ЗІ.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

23.11.2019, 14:01
kna
Статус:
Эксперт (29508 комментариев)
Подписчиков:
13
Медали:
Выбор редакции × 2
Топ-матчи
Чемпионат Франции Ним Марсель 0 : 2 Закончился
Чемпионат Украины Львов Ингулец - : - 5 декабря 14:00
Чемпионат Англии Бернли Эвертон - : - 5 декабря 14:30
Чемпионат Испании Леванте Хетафе - : - 5 декабря 15:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть