Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Про музику і вибір правильного тону у футбольних справах.

2020-07-08 17:23 При настроюванні музичних інструментів використовують камертон. Найчастіше це нота "ля" першої октави. І зараз на футбольних ...

При настроюванні музичних інструментів використовують камертон. Найчастіше це нота "ля" першої октави. І зараз на футбольних теренах теж звучить камертон, але тільки не музичний. Цей "камертон налаштований на "ля-ля" від "Зорі". Раніше таким часто страждали кроти - перед відповідальними іграми починався "плач Ярославни" про куплених рефері, які тільки і мріють, як би насолити "Шахтарю".

І спрацьовувало! Добре спрацьовувало. Будь-який суддя навіть дихнути боявся на гравців "ах, якої команди"! Тепер ту ж саму пісню заспівали і у "Зорі" - тренери, гравці, прес-служба - усі жаліються на суддівство. Та побійтесь Бога! Так само старанно, ці представники найдревнішої професії "валять" без розбору і інші команди - починаючи від "Динамо", і закінчуючи "Колосом". І це тільки у першій шістці. Думаю, вболівальники будь-якої з команд (крім кротів), знайдуть цілу купу хибних, неправомірних, а іноді і просто злочинних (у футбольному плані) рішень, які призвели, або могли призвести до втрати очок. І ще невідомо, яка саме з команд найбільше постраждала від суддівського свавілля. Спитаєте, а до чого тут камертон? Та до того, що звичайний механічний камертон з часом тихішає, а камертон "від "Зорі" тільки набирає сили, причому часто з допомогою дописувачів цього сайту. Основний посил - "Караул, "Зорю" топлять!". І постає питання - а інші що, плавають у футбольному морі з рятувальними кругами?

ТОП-10 настольных игр на время карантина

08.07.2020, 17:23
08.07.2020, 17:23
348634 2 kna, bam73
vladpolt
Автор:
(vladpolt)
Статус:
Эксперт (8636 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Контрольные матчи Динамо Верес 3 : 0 Закончился
Лига чемпионов Ювентус Лион - : - 7 августа 22:00
Ман.Сити Реал - : - 7 августа 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть