Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Шкода, що сьогодні футбол перетворився на шоу...

2020-07-09 19:20 Я висловлю своє ставлення до футболу. Не дуже позитивне. Мені шкода, що сьогодні найулюблініша гра у ...

Я висловлю своє ставлення до футболу. Не дуже позитивне. Мені шкода, що сьогодні найулюблініша гра у світі перетворилась на шоу. Де вирішують тільки- гроши. Просто випадок з короновірусом у цьому році. І все. А так вже багато років Кубок України. Приємно, що улюблена команда отримала цей Кубок і більше нічого!

Яка то є дурня ці пенальті. Раніш цікавіш відбувалось. Нічия. Додатковий час. Нічия. Наступного дня повторна гра. Нічия. Додатковий час. Нічия....Жребій. Сьогодні- пенальті. А чому так? Чому голкіпери винні, що 10 гравців не забили і не отримали перемогу? ( Пенальти - это штраф за нарушение, совершенное игроками обороняющейся команды во время игрового момента в пределах собственной штрафной площади.) Так яке саме порушення- нічия? Та ніякого! Потрібно одне, задовольнити вболівальника. Щоб той побачив голи! І хто погодиться для глядачів робити ще одну гру, та й ще безкоштовно, як було раніш? Цікаво і що за дурню зробили з самим чемпіонатом? Чому команда з більшістю очок так і залишається на сьомому місці. Так поділить вже на дві частини. Шахтар-Динамо, 1-2 місця виборюють. А інші 10 між собою за бронзу! Чому не зробити 16, або 18 команд? Неможливо чому? Гроши! Тільки Гроши. Шкода, що і саміх гравців переробили з людини на товар. Хто білше заплотить, тому і продамо...Не буду вас втомлювати далі. Висловив своє ставлення. Якщо буде обкрення, заперечення, невдоволення до мене...жодного коментаря не видалю.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

09.07.2020, 19:20
auto-rusbendera
Автор:
Статус:
Опытный писатель (391 комментарий)
Подписчиков:
5
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Боруссия М Ман.Сити 0 : 1   24 февраля 22:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть