Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

У мене є пропозиція.

2020-07-26 19:51 25 липня 2014, український школяр і патріот, воротар футбольного клубу «Авангард» (Краматорськ), катований і розстріляний бойовиками ...

25 липня 2014, український школяр і патріот, воротар футбольного клубу «Авангард» (Краматорськ), катований і розстріляний бойовиками проросійської терористичної організації "днр" за проукраїнську позицію, народний Герой України Степан Чубенко. Вчився у краматорській загальноосвітній школі № 12, захоплювався спортом.

Спочатку займався греко-римською боротьбою, потім захопився футболом, захищав ворота юнацької команди «Авангард» з Краматорська, мріяв стати професійним воротарем. Вболівав за донецький «Шахтар», відвідував його матчі в Донецьку, їздив з командою по іншим містам України. З друзями організував команду КВК, яка їздила виступати в різні міста України. Також з друзями Степан опікувався дитячим будинком в Краматорську. Вони часто відвідували малюків, привозили їм іграшки, одяг, книжки, ласощі. Своїй дівчині Степан говорив, що коли вони одружаться, народять одну дитину і ще двох всиновлять. Хлопчина прожив лише 16 років. Вбивці на свободі. Один у Москві і два у Криму. У кремлі не збираються припиняти війну. Вона лише набирає ще більше жахливих обертів. Вже мало часу залишається, як знов почнеться черговий Чемпіонат країни. І як було б добре присвятити ігри за Кубок- Степану! " Кубок України ім. Народного Героя України Степана Чубенко"

ТОП-10 настольных игр на время карантина

26.07.2020, 19:51
auto-rusbendera
Автор:
Статус:
Опытный писатель (378 комментариев)
Подписчиков:
5
Медали:

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть