Наші за кордоном Выбор редакции

2020-10-26 11:19 Продовжуємо стежити за виступами українців за кордоном. Андрій ЯРМОЛЕНКО, Олександр ЗІНЧЕНКО Вест Хем - Манчестер Сіті ...

Продовжуємо стежити за виступами українців за кордоном.

Андрій ЯРМОЛЕНКО, Олександр ЗІНЧЕНКО

Вест Хем - Манчестер Сіті - 1:1

Цікавий матч. Особливо для нас. Обидва наших хлопців вийшли на заміну. Ярмоленко з'явився на 50 хвилині. Це навіть швидше ніж завжди. Зінченко з'явився лише на останні 15 хвилин.

В другому таймі Сіті вже підтискав. Тому шансів у Ярмоленка було не багато. Не страшно. За те у Андрія поповнення в сімействі. Вітаємо.

Команда Гвардіоли пробуксовує. Можливо повернення Зінченко допоможе.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта - Сампдорія - 1:3

Гасперіні дав відпочити своїм лідерам. А без них бергамаскі не впоралися. Квальярелла ще ж не реалізував пенальті. Малиновський, як і інші лідери "Аталанти", вийшли на поле в другому таймі. Але врятувати бодай одне очко не зуміли.

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС

Гент - Генк - 1:2

Справи у "Гента" як відомо кепські. Грали у два форварди. Все рівно не допомогло. Пластуна посадили на лавку - також пропускають. Повний розвал.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Кортрейк - Андерлехт - 1:3

Нарешті комфортна перемога як за рахунком так і за грою. Богдан відіграв весь матч. А ось Макаренко пропустив гру через пошкодження. Сподіваємось не значне.

Едуард СОБОЛЬ

Хеверлі Лувен - Брюгге - 2:1

Лідер і чемпіон Бельгії був дещо втомленим після матчу ЛЧ. На другий тайм сил не вистачило. Соболя тренер замінив на 70 хвилині, щоб посилити атаку. Хвилюватись не має потреби. "Брюгге" ще надолужить в чемпіонаті. Зараз головна гра з "Лаціо". Є шанс зачепитись за 1/8 фіналу ЛЧ.

Олександр ФІЛІПОВ

Сент-Трюйден - Стандард - 2:0

Знову Олександр відзначився. Цього разу результативною передачею. Трохи вдалося поправити турнірне становище.

Євген ШАХОВ

Яніна - АЕК - 0:1

У рівному матчі все вирішив пенальті. Шахов зіграв весь матч. Чигринському дали відпочити. Адже ще ж матчі ЛЄ.

Орест КУЗИК, Артур РУДЬКО, Дмитро МИХАЙЛЕНКО (тренер)

Пафос - Карміотісса - 3:0

Вже дібрався Михайленко до Кіпра. Команда порадувала нового тренера і грою і результатом. На рахунку Кузика гол. Ну й Рудько може записати собі в актив "сухарик".

Євген СЄЛІН

Анортосіс - АПОЕЛ - 2:0

Чудова перемога команди Кецбая. Матч рівних за класом команд. Сєлін вийшов на заміну на другий тайм. "Анортосіс" продовжує боротьбу за чемпіонський титул.

Ігор ХУДОБ'ЯК

Ахнас - Олімпіакос Нікосія - 1:3

Добре розпочав "Ахнас" Худоб'яка. Після першого тайму вели в рахунку. Але на другий тайм сил не вистачило. Ігор відбігав весь матч від дзвінка до дзвінка. Ось такий він важливий для команди.

Василь КРАВЕЦЬ

Лех - Краковія - 1:1

Важкий тиждень для "Леха". Повністю домінували в цьому матчі. Та врятували лише одне очко. Буває. Поки що гра не відповідає результатам. Але мають і результати прийти. Кравець уже незамінний. А от Бутко продовжує відновлюватись після травми.

Олександр ЗУБКОВ, Ігор ХАРАТІН, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Ференцварош - Уйпешт - 2:0

Досить легка перемога. Ще й гравців трохи вдалося поберегти. Зубкова поміняли в середині другого тайму. А Харатін вийшов лише на кінцівку, щоб стабілізувати гру. Тепер "Динамо"!

Іван ПЕТРЯК

Мезьоковешд - Фехервар - 1:2

І головний опонент "Ференцвароша" здобув 3 очки. Петряк не відзначився. Однак відіграв весь матч.

Артем КРАВЕЦЬ

Газіантеп - Коньяспор - 1:0

Атакували протягом всього матчу. Та замість того щоб забити, навпаки пропустили під кінець. Кравець пробігав в холосту.

Микола МОРОЗЮК

Сівасспор - Різеспор - 0:2

Господарі були трохи втомлені після матчу ЛЄ. Цим скористались гості. Знову забив Рамі. Вже Різе підтискає лідерів. В Туреччині все швидко змінюється.

Андрій БАЦУЛА, Артем СУХОЦЬКИЙ

Динамо Мн - Бєлшина - 3:1

Розігрались мінчани під кінець чемпіонату. Пізно. Хоча за медалі може ще й зачепляться. Наші хлопці в основі.

Роман ГРИГОРЧУК (тренер)

Енергетик - Шахтар Сол - 1:2

Втрачати очки вже не мали права. Інакше яка ж боротьба за чемпіонство.

Євген ХАЧЕРІДІ, Олександр НОЙОК, Артем МІЛЕВСЬКИЙ

Мінськ - Динамо Берестя - 1:2

Берестяни вже й так багато втратили. Тепер необхідно вигравати всі матчі і сподіватись що БАТЕ десь оступиться. Мілевський вийшов на заміну. Ще кілька матчів і можна повертатись в Україну. Куди? Не питайте.

Роман ЗОЗУЛЯ

Альбасете - Райо Вальєкано - 2:1

"Альбасете" вийшов на переможну стежину. На рахунку Романа чергова результативні дія - пас на гол. Лідирує поки в Сегунді "Еспаньол".

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ просидів на лавці в матчі лідерів Словаччини. Те саме стосується і Андрія ЛУНІНА - дивився ель-класіко з трибун Камп Ноу. Коли ж уже ми дочекаємось його дебюту за Реал. Чемпіонат Чехії ще не відновили.

26.10.2020, 11:19