Наші за кордоном Выбор редакции

2021-03-23 08:32 Досягнення українського легіону на полях Європи Олександр ЗІНЧЕНКО Манчестер Сіті - Боруссія М - 2:0 Евертон ...

Досягнення українського легіону на полях Європи

Олександр ЗІНЧЕНКО

Манчестер Сіті - Боруссія М - 2:0

Евертон - Манчестер Сіті - 0:2

Олександр за традицією грає по черзі. Хоча на прес-конференцію його Гвардіола і взяв, але на матч ЛЧ випустив лише на заміну в середині другого тайму. Підтримати ігровий тонус.

Чвертьфінал Кубку Англії видався набагато складнішим. "Евертон" створив чимало проблем. І лише в кінці вдалося забити голи. Зінченко отримав гарну пресу за цей матч.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ, Віктор КОВАЛЕНКО

Реал - Аталанта - 3:1

Верона - Аталанта - 0:2

Радує, що Руслан грає. Навіть перед матчем в Парижі турбує чи не втомився. З Мадридом було складно. Зідан зумів зосередити своїх підопічних на результаті. І шансів не було.

Тепер є нагода в Серії А позмагатись за нове потрапляння в ЛЧ. З "Вероною" Руслан зробив гру - гол з пенальті та гольовий пас на Сапату! Блискуче. Гравець матчу. Це дозволило навіть дебютували Коваленку. Гасперіні дав Віктору 5 хвилин.

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС

Гент - Серкль Брюгге - 1:0

Пенальті пробити чомусь не довірили Яремчуку. Ледь не посилились. Добре, що вдалося добити. "Гент" ще може поборотися за єврокубкову зону.

Едуард СОБОЛЬ

Брюгге - Антверпен - 0:2

Обірвалась безпрограшна серія лідера в чемпіонаті! Суперник був звісно складний - йдуть на другому місці. Едуарда випустили в другому таймі, щоб допомогти рятувати матч. Та поїзд вже поїхав.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Андерлехт - Зульте-Варегем - 4:1

Богдана з якогось дива повернули в основу. І це було правильно. Мудре рішення Компанії дозволило виграти впевнено матч. Тепер в заключних 3 іграх потрібно закріпитися в топ-4 і вже в плей-офф вигризти путівку в ЛЧ.

Мар'ян ШВЕД

Мехелен - Хеверлі Лувен - 2:2

Продовжує чіплятись за єврокубки і команда Шведа. Хоча домінування на полі дозволило лише взяти одне очко. Про Мар'яна кажуть, що ймовірно викуплять контракт у "Селтіка".

Євген МАКАРЕНКО

Ейпен - Кортрейк - 2:0

А ось в "Кортрейку" все остаточно розсипалось. Євгена навіть замінили в другому таймі. Розписались в своєму безсиллі.

Артем КРАВЕЦЬ

Коньяспор - Аланьяспор - 1:0

Артему відведена тепер роль запасного. Вийшов лише на 20 заключних хвилин.

Микола МОРОЗЮК

Галатасарай - Різеспор - 3:4

Наш Коля доклався до сенсації. Хоча за грою все справедливо. Стамбульський гранд явно недооцінив суперника.

Богдан БУТКО

Антальяспор - Ерзурум - 3:1

Всі старання Богдана даремні. Команда сіла на дно.

Євген ШАХОВ, Олег ДАНЧЕНКО

ПАОК - АЕК - 3:1

Фінальна пулька розпочалась. І одразу матч з конкурентом за 2 місце. Наших в основі не випустили. Лише на заміну. Але так чи так очок не роздобули. Чигринського не вистачає.

Артур РУДЬКО

Пафос - НЕА Саламіс - 3:0

Підживились очками і можуть далі сосати лапу. Особливих завдань вже немає.

Ігор ХУДОБ'ЯК

Ахнас - Еносіс - 1:0

А ось "Ахнасу" очки ще й як необхідні. Ігор відіграв весь матч.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Ческе-Будейовіце - Спарта - 0:0

Вдала гра Максима повинна переконати керівництво "Спарти" знову взяти його до себе.

Євген ЧЕБЕРКО

Осієк - Локомотіва - 2:0

Євген поступово адаптується в новій команді. "Осієк" продовжує дихати в спину лідеру.

Артем ШАБАНОВ

Заглембе - Легія - 0:4

Всі чотири голи на рахунку найкращого бомбардира чемпіонату - чеха Пекхарта.

Василь КРАВЕЦЬ

Лех - Ягеллонія - 2:3

Навіть поява в основі Василя вже не допомагає. "Лех" опинився в зоні турбулентності.

Роман ЗОЗУЛЯ

Альбасете - Картахена - 2:0

Нарешті виграли. Хоч і у іншого аутсайдера. Очки, в тому становищі в якому знаходиться команда, не пахнуть.

• Угорці на тижні взагалі відпочинок собі взяли. Ребров навіть встиг завітати до Києва і дати кілька настанов футболістам донецького "Олімпіка".

• Шуранов вийшов в основі за "Нюрнберг". Але кажуть, що він зробив вибір на користь німецької прописки.

• А Кілману напевно не дозволять грати за Україну, бо він заграний за футзальну збірну Англії.

23.03.2021, 08:32