ЄВРО - 2020. День другий.

2021-06-13 10:59 Група А. 12 червня. 16:00. Баку. 10.000 глядачів. ШВЕЙЦАРІЯ - ВЕЛЬС - 1:1 (Емболо, 49 - ... ЄВРО - 2020. День другий.

Група А. 12 червня. 16:00. Баку. 10.000 глядачів. ШВЕЙЦАРІЯ - ВЕЛЬС - 1:1 (Емболо, 49 - Мур,74).

Швейцарія: Зоммер - Ельведі, Шер, Аканджі - Мбабу, Фройлер, Джака, Родрігес, Шакірі (Закарія, 66) - Емболо, Сеферовіч (Гаврановіч, 84). Тренер: Петковіч.

Вельс: Ворд - Робертс, Родон, Девіс, Мефам - Моррелл, Алан, Ремзі (Ампаду, 90) - Джеймс (Брукс, 75), Бейл, Мур.

Тренер: Пейдж.

Глобалізація у футболі помітна не лише, коли дивишся на склад швейцарської збірної. Вперше матч фінальної частини чемпіонату Європи відбувся в Азії! Представники країни сирів очікувано домінували на полі. В першому таймі загострював Сеферовіч, а по перерві забігав Емболо. Буквально затероризував захист валійців. Окрім голу, ще завдав кілька небезпечних ударів. А що ж валійці? А валійці підготували розіграш кутового. Мур лише виконав роль наконечника. Бейл витягувати команду вже не може. Кілька разів спробував робити забіги Джеймс. Швейцарія намагалась виправити ситуацію. Гаврановіч першим дотиком до м'яча забив, але заліз в офсайд. Зовсім бліда гра від Шакірі.

Група В. 12 червня. 19:00. Копенгаген. 15.000 глядачів. ДАНІЯ - ФІНЛЯНДІЯ - 0:1 (Похьянпало, 60).

Данія: Шмейхель - Васс (Стрюгер-Ларсен, 76), Кьяєр (Вестегор, 63), Крістенсен, Мехле - Хейбьєрг, Ділейні (Корнеліус, 76), Еріксен (Йєнсен, 42) - Брейтвейт, Поульсен, Вінд (Сков-Ольсен, 63). Тренер: Юльманн.

Фінляндія: Градецкі - Райтала (Вяйсанен, 90), Араурі, О'Шонессі, Тойвіо, Уронен - Г. Камара, Спарв (Шюллер, 77), Лод - Пуккі (Кауко, 77), Похьянпало (Форсс, 84). Тренер: Канерва.

Матч імені Еріксена. Лідер данців на 42 хвилині впав і втратив свідомість. На щастя лікарям вдалося врятувати життя, але налякав він звісно всіх. Щодо самої гри, то звісно така подія не могла не вплинути на перебіг подій. Фінів ми знаємо дуже добре. З одного моменту витискають максимум. Похьянпало зіграв на випередження, а Шмейхель невпевнено відбивав м'яча. Арбітр змилосердився і дав зовсім не очевидний пенальті. Та Хейбьєрг також схоже був у не найкращому психологічному стані і пробив невдало. В підсумку дебют Суомі на ЄВРО завершився перемогою! Тепер ситуація у групі закрутилась. Для Данії перемогою вже було те, що всі вижили.

Група В. 12 червня. 22:00. Санкт-Петербург. 25.000 глядачів. БЕЛЬГІЯ - РОСІЯ - 3:0 (Лукаку, 10,88 - Меньє, 34).

Бельгія: Куртуа - Алдервейрлд, Бойята, Вертонген (Вермален, 77) - Кастань (Меньє, 27), Дендонкер, Тіллеманс, Т. Азар - Карраско (Прат, 77), Мертенс (Е. Азар, 72), Лукаку. Тренер: Мартінес.

Росія: Шунін - Фернандеш, Семенов, Джикія, Жирков (Караваєв, 43) - Барінов (Дівєєв, 46), Оздоєв, Зобнін (Мухін, 63), Кузяєв (Черишев, 30, Міранчук, 63) - Дзюба. Тренер: Черчесов.

Всього пива все одно не вип'єш. Черчесов вирішив здивувати всіх - зігравши в два центральних. Середину поля заблокували. Натомість в захисті повний хаос. І це ще Бельгія була без Де Брюйне і Вітселя та грала на мінімалках. По перерві взагалі бельгійці почали економити сили. А навіщо було старатись, якщо суперник сам "привозить". Лукаку виходить в лідери снайперських перегонів.

Сьогодні зіграють : 16:00. Англія - Хорватія, 19:00. Австрія - Північна Македонія, 22:00. Нідерланди - Україна.

13.06.2021, 10:59