Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

“Товкти писком кожного Довбика і всіх довбаків”: журналіст розніс вщент російськомовних футболістів збірної України

2021-07-01 19:29 Колишній прес-секретар збірної України з футболу, спортивний аналітик Ігор Мірошниченко вважає, що необхідно настійливо звертати увагу ...

Колишній прес-секретар збірної України з футболу, спортивний аналітик Ігор Мірошниченко вважає, що необхідно настійливо звертати увагу російськомовним футболістам збірної України, щоб вони спілкувалися українською мовою у публічному просторі.

Відповідну заяву журналіст зробив під час відеотрансляції на своїй сторінці у Facebook.

“Чому я не вболіваю за збірну України з футболу так, як я робив це раніше?, – запитується спортивний аналітик. – Тому що я вважаю, що національна збірна має відтворювати все відчуття того, що таке Україна”.

Мірошниченко пояснив своє розчарування: “Вперше мою святу віру підірвав плей-лист з 10-ти пісень, які є улюбленими для гравців збірної України, з яких лише одна є українською мовою, більшість – російською мовою, а одна з них стосувалася того самого Моргенштерна.

По-друге, те, що це не зовсім моя збірна, я усвідомлюю, коли чую, як говорить тренер національної зібрної Андрій Шевченко та його підопічні. Наша збірна України – це унікальна збірна, яка, окрім мабуть, Білорусі, яка не говорить своєю рідною державною мовою, яка говорить і послуговується у побуті і на прес-конференціях мовою країни окупанта.

Останнє, що спровокувало мовний скандал, це інтерв’ю Артема Довбика, який забив гол, що вивів Україну у чвертьфінал Євро. Футболіст всупереч сподіванням українців дава інтерв’ю російською мовою”.

Журналіст переконаний, що за 30 років незалежності ті, хто не володіє українською мовою є або невігласами, або ідіотами, або окупантами. Артем Довбик, на думку спотивного аналітика, відноситься до іншої категорії українців, які переживають комплекс меншовартості черз свою україномовність.

“Хейтити наших футболістів – це завдання кожного україномовного свідомого громадянина. Ми маємо створювати умови, де кожен, хто соромиться говорити українською чи не може говорити українською, має відчувати себе неповноцінним.

Тому я вважаю життєво необхідним товкти писком кожного Довбика і всіх інших довбаків у національній збірній України, серед співаків і музикантів, псєвдоінтелігенції, яка демонстративно не використовує української мови у публічній сфері, що вони є неповноцінними, що вони є людьми з обмеженими розумовими здібностями, що вони підігрують російській пропаганді”, – підкреслює Мірошниченко.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

01.07.2021, 19:29
auto-yevgeniy-
Автор:
Статус:
Наставник (4896 комментариев)
Подписчиков:
3
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Украины Черноморец Днепр-1 0 : 3 Закончился

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть