#Olympics #Tokyo Жіночі Збірні ! Мегасенсаційна перемога Канада та заслужена нічия США ! А також фантастичний гол з кутового !

2021-08-07 22:51 Olympics Неймовірна сенсація відбулася на Олімпіаді !!! Жіноча Збірна Канади з соккеру !!!, де популярним є ... #Olympics #Tokyo Жіночі Збірні ! Мегасенсаційна перемога Канада та заслужена нічия США ! А також фантастичний гол з кутового !

Olympics

Неймовірна сенсація відбулася на Олімпіаді !!! Жіноча Збірна Канади з соккеру !!!, де популярним є хокей, здобула сенсаційну перемогу у серії пенальті над фаворитками зі Швеції !!!

Пощастило подивитися матч Швеція - Канада з першої до останньої хвилини. Канадійки цілий матч трималися. Першими забили шведки, але завдяки реалізованому пенальті, канадійки перевили в екстратайм.

Також витримавши додатковий час, справа дійшла до серії пенальті.

І я давно не бачив, щоб стільки не забивали пенальті.

І завдяки таким перемогам, канадійки дуже популяризують соккер у своїй країні ☺ Я сподіваюся на це.

У матчі за бронзу зустрілися австралійки та американки та видали справжній трилер.

Що виробляли у цьому матчі 36-річна Меган Рапіне та Керрі Ллойд.

Меган забила фантастичний та рідкисний гол прямо з кутового. За кілька хвилин австралійки зрівняли, але Меган знов відповіла та забила красивий гол у дев'ятку. 1:2. А у додатковий час у першому таймі, Керрі Ллойд вкатила і третій гол у ворота австралійок - 1:3 !!!

Другий тайм почався з дубля Ллойд - 1:4. Але австралійки встигли відповісти двома голами - 3:4. Але на більшого часу австралійкам не вистачило.

Заслужена бронза США. Хоча повинно було бути золото.

Хто не бачив голи Австралія - США, то раджу подивитися.

Дівчата зі Штатів не вперше здобувають медалі у соккері. За останній років 15-20, соккер стає все більш популярним у Штатах. І завдяки жіному футболу, ця популярність зростає у рази.

07.08.2021, 22:51