Наші за кордоном Выбор редакции

2021-08-13 12:39 Представники України в новому євросезоні поки нас в основному засмучують. Зате в інших клубах вони на ... Наші за кордоном

Представники України в новому євросезоні поки нас в основному засмучують. Зате в інших клубах вони на видноті. Про досягнення українського легіону на полях Європи далі.

Роман ЯРЕМЧУК

Бенфіка - Спартак М - 2:0

Дебют Романа в новій команді. Навіть приклав ногу до забитого м'яча. Правда записали як автогол.

Надалі суперник дещо складніший - ПСВ.

Ігор ПЛАСТУН

Лудогорець - Олімпіакос - 2:2, пен.4:1

Я попереджав, що греки фаворити лише на папері. Болгарський чемпіон ловив свій шанс. Пластуну бити одинадцятиметровий не довелося.

Юрій ВЕРНИДУБ (тренер)

Шериф - Црвена Звєзда - 1:0

Мрія українського тренера все ближча до втілення. Для цього потрібно ще здолати іншого балканського гранда - "Динамо" Загреб.

Тарас КАЧАРАБА, Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ

Славія Прага - Ференцварош - 1:0

А ось це сенсація і для мене. Майже не сумнівався, що пражани відіграють два м'ячі. Що завадило? Бити по воротах треба влучніше, а то ударів майже дві дюжини та все в "молоко". ЛЄ слабка втіха для багатенької "Славії". Угорський же чемпіон, навіть без Реброва, через терни рухається до групи ЛЧ! Зубков поки виходить на заміну.

Парадоксальна ситуація склалася. Чемпіон Чехії ще не в групі ЛЄ, натомість віці-чемпіон уже там! Недоліки нового формату єврокубків.

• Ліга Конференцій

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Андерлехт - Лячі - 2:1

Матчі зі скромними албанцями були більше схожі на тренування. Богдан цього разу зіграв весь другий тайм. Новий тренер Крейг Белламі (так-так той самий!) придивляється до Михайличенка. Гадаю наш хлопець буде йому до вподоби.

Олексій БИКОВ

Копенгаген - Локомотив Пловдів - 4:2

Поки Бикову не дуже довіряють у Пловдіві. Єврокубки вже закінчились. Тепер лише матчі на внутрішній арені.

Олександр АЗАЦЬКИЙ

Сівасспор - Динамо Батумі - 1:1 дод. час

Команда з Батумі мало чим поступалася навіть в Туреччині. Зуміла відіграти гол. Але на овертайм Азацькому й партнерам трохи не вистачило сил.

Юрій ВАКУЛКО

Хіберніанс - Рига - 1:4 дод. час

Лише на шостій компенсованій рижани забили рятівний гол на Мальті. А вже в овертаймі добили суперника. Вакулка замінили напринці матчу. Група ліги конференцій ще реальна.

Євген ЧЕБЕРКО

Осієк - ЦСКА Софія - 1:1

Євген повернувся в основу. Хорватська команда мала тотальну перевагу протягом всього матчу, але відіграти "-2" не зуміли. Підвела реалізація.

13.08.2021, 12:39