Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Декілька слів про рівень "Динамо" і "Сток Сіті"

2011-09-16 12:16 В післяматчевому інтерв'ю, А. Шевченко сказав, що "Сток Сіті" це: "команда середнього рівня" і перемогти в ...

В післяматчевому інтерв'ю, А. Шевченко сказав, що "Сток Сіті" це: "команда середнього рівня" і перемогти в неї не вийшло тільки тому, що: "так склалося, просто буває такий день, коли тобі кажуть ні!".

Шевченко - досвідчений футболіст, якщо він каже, що "Сток Сіті" команда середнього рівня, то мабуть так і є, тим більше в Англії він так і котирується.  Навіть попри перемогу минулих вихідних над "Ліверпулем", який потужно виглядає на старті сезону. вона зберігає репутацію саме такої команди. Але минулих вихідних перемогла  інша команда "Сток Сіті". Інша, тому що в Києві на поле не вийшли Беговіч, Вілсон, Ділеп, Етерінгтон, Крауч, а Пенант, Уайтхед і Уолтерс вийшли тільки на заміну.

Тобто "Динмо" протистояла команда номінально навіть ще слабша команда. Тобто Шева правий. От тільки цей ослаблений середняк зумів зіграти з нею внічию.

І тут постає питання: а якого рівня зараз команда "Динамо"? Можливо перш Шеві треба дати оцінку своїй команді, не через призму завищених амбіцій, а виходячи з реального стану і результатів команди на даний момент, а не десяти- двадцяти-тридцяти-сорокарічної давності?

Хворобу неможливо вилікувати, якщо не поставлений діагноз. А "такі дні", про які говорить Шева, це власне і є хвороба.

 

 

ТОП-10 настольных игр на время карантина

16.09.2011, 12:16
Korwin777
Автор:
(Korwin777)
Статус:
Читатель (30 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Выбор редакции × 3
Топ-матчи
Лига чемпионов Барселона Наполи 3 : 1 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть