Начало репортажа - в 19:45 по киевскому времени. Стартовые составы команд:

«ДИНАМО»: 35.Нещерет — 24.Тымчик, 25.Забарный, 34.Сирота, 2.Вивчаренко — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелев — 15.Цыганков, 29.Буяльский, 7.Кабаев — 11.Ванат.
Запасные: 74.Игнатенко, 75.Авраменко, 4.Попов, 6.Бурда, 9.Пэррис, 19.Гармаш, 20.Караваев, 21.Кравченко, 30.Диалло, 41.Беседин, 94.Кендзера.

АЕК: 1.Пирич - 16.Росалес, 15.Миличевич, 4.Томович, 21.Энглезу (К) - 17.Понс, 7.Луиш Густаву - 11.Фараж, 51.Альтман, 45.Дьюрчо - 12.Лопеш.
Запасные: 25.Гордич, 38.Тумбас, 3.Гонсалес, 19.Олатунджи, 24.Кипрос, 29.Наум, 30.Андреу, 66.Мамас.
1666886037 0 0 78511
Добрий вечір, шановні друзі!
Київське "Динамо" проводить черговий матч Ліги Європи, в якому команді Мірчі Луческу потрібна лише перемога для продовження виступів у єврокубках навесні. Сьогоднішній суперник - АЕК.
1666888456 0 0 78512
Команди вже на полі, лунає гімн Ліги Європи!
1666889028 0 0 78513
1’
Матч почався.
1666889326 1000 1 78514
4’
Момент у "Динамо"! Після прострілу від Тимчика з правого флангу, Буяльский пробив з кількох метрів, але голкіпер АЕКа зумів парирувати цей удар.
1666889612 4000 0 78515
7’
Густаво пробив зі штрафного - вище воріт.
1666889640 7000 0 78516
9’
Ванат фолить в атаці.
1666889740 9000 0 78517
14’
Ванат зумів відкрити рахунок, але форвард опинився в офсайді.
1666890064 14000 0 78518
16’
Нещерет надійно зіграв на виході.
1666890248 16000 0 78519
20’
Намагаються динамівці атакувати, але і господарі відповідають своїми атаками.
1666890402 20000 0 78520
26’
Шедевральний гол забив Омрі Альтман! У гімнастичному стрибку ізраїльський футболіст
вразив ворота Нещерета!
1666890928 26000 8 78521
30’
Енглезу пробив із штрафного, влучив у стінку! Однак гравці АЕКа добре зіграли на підхопленні і продовжують володіти м'ячем!
1666891003 30000 0 78522
31’
Перехопили ініціативу футболісти АЕКа, Забитий гол додав їм імпульсів, і вони вже більше володіють м'ячем.
1666891124 31000 0 78523
33’
Сергій Сидорчук пробив здалеку, однак вище воріт! Непогана спроба!
1666891144 33000 0 78524
36’
Володимир Шепєлєв порушив правила у центрі поля. Українець вибачився перед своїм колегою. Жовта картка!
1666891278 36000 4 78525
38’
Небезпечна атака від АЕКа - Омрі Альтман віддав проникливу передачу на Фаража. Владислав Кабаєв вчасно повернувся до захисту.
1666891428 38000 0 78526
40’
Омрі Альтман на газоні. Автор єдиного гола у цьому поєдинку тримається за коліно. Головний арбітр зупинив гру!
1666891579 40000 0 78527
41’
Сергій Сидорчук закидав на Тимчика, який вривався до штрафного майданчика, проте прудконогому захиснику не вдалося дістатися м'яча.
1666891637 41000 0 78528
43’
Кутовий удар розіграли динамівці, подача від Шепєлєва й Іллі Забарному не вдалося цілеспрямовано пробити!
1666891731 43000 0 78529
45’
Рафа Лопес пробив після виконання кутового - вище воріт!
1666891811 45000 0 78530
45’
ГОЛ! Владислав Ванат. Віталій Буяльський віддав проникливу передачу на Ваната і нападник сильно пробив у ближній кут.
1666891843 45000 8 78531
45’
Головний арбітр компенсував одну хвилину!
1666891919 45000 10 78532
45+2’
Команди відправляються у роздягальню! Через 15 хвилин чекаємо продовження!
1666892002 45002 2 6 78533
46’
Стартує другий тайм! З центра поля розпочинають динамівці!
1666892901 46000 2 78534
47’
Кабаєв мав непоганий шанс, однак Владиславу не вдалося сильно прикластися по м'ячу!
1666893010 47000 0 78535
50’
Динамівці вимагають від головного арбітра пенальті. Олександр Тимчик вийшов на рандеву з Пірічем, українець опинився на газоні.
1666893250 50000 0 78536
51’
На системі VAR переглянули цей епізод - без порушення правил!
1666893290 51000 0 78537
52’
Жовта картка для Сергія Сидорчука!
1666893341 52000 4 78538
53’
Чудова атака АЕКа - Рафа Лопеш святкує гол в обіймах партнерів! Енглезу подав до штрафного і Рафа Лопеш головю переправив м'яч у ворота "Динамо".
1666893389 53000 8 78539
55’
Віктор Циганков у підкаті порушує правила. Жовта картка для українського вінгера.
1666893511 55000 4 78540
58’
Тріумфують та співають кіпрські вболівальники! Подобається їм гра своїх улюбленців. АЕК продовжує володіти м'ячем!
1666893690 58000 0 78541
60’
Кутовий удар виконали футболісти АЕКа. Занадто сильна подача!
1666893772 60000 0 78542
62’
Затягнули динамівці з атакою - гравці АЕКа чудово зіграли позиційно і вибили м'яч за бокову!
1666893970 62000 0 78543
63’
Віктор Циганков виконав кутовий - без конкретики!
1666894006 63000 0 78544
64’
Олександр Тимчик не за правилами обійшовся з Луїшем Густаво!
1666894081 64000 0 78545
65’
Денис Гармаш змінює Владислава Кабаєва. Що ж, Ванат переміститься на лівий фланг?
1666894131 65000 3 78546
66’
Рафаїл Мамас змінює автора другого гола Рафаеля Лопеша!
1666894172 66000 3 78547
69’
Ілля Забарний жорстко обійшовся з Альтманом. Жовта картка!
1666894369 69000 4 78548
72’
Провалилися захисники "Динамо". Омрі Альтман рішуче зіграв у карному майданчику "Динамо" і пробив повз Нещерета!
1666894542 72000 8 78549
75’
Схоже, що єврокубкова кампанія "Динамо" завершилася!
1666894679 75000 0 78550
76’
Новачок "Динамо" Кахім Періс змінює Віталія Буяльського!
1666894737 76000 3 78551
79’
Роберто Росалес вчепився за футболку Перріса і отримав жовту картку!
1666894934 79000 4 78552
80’
Добре пробив Циганков із штрафного - у сантиметрах від штанги!
1666895023 80000 0 78553
81’
Українські вболівальники емоційно вигукують "Україна". Мабуть, найяскравіший момент у матчі!
1666895060 81000 0 78554
82’
Денис Гармаш забиває головою після подачі Олександра Тимчика! "Кум" завжди приходить на допомогу!
1666895091 82000 8 78555
83’
Артем Бєсєдін змінює Ваната!
1666895172 83000 3 78556
83’
Самба Діалло з'явився замість Шепєлєва!
1666895200 83000 3 78557
84’
Віктор Олатунджі змінює героя матчу Омрі Альтмана!
1666895226 84000 3 78558
85’
Самба Діалло вирішив продемонструвати свою жорстокість - жовта картка!
1666895295 85000 4 78559
87’
Самба Діалло може передчасно покинути поле - черговий фол від запального сенегальця!
1666895418 87000 0 78560
88’
Наум виходить на поле замість Дюрчу!
1666895520 88000 3 78561
88’
Гонсалес змінює Росалеса!
1666895566 88000 3 78562
90’
У паралельному поєдинку "Фенербахче" зумів відіграти три голи у матчі з "Ренном"