Валерий Бондарь (1 голос)
Сергей Сидорчук (1 голос)
Показать статистику (22 голоса) Скрыть статистику

Доброго вечора, шановні читачі Dynamo.kyiv.ua. Сьогодні наша національна команда проведе перший поєдинок групового етапу Ліги націй проти збірної Ірландії.
Нагадаємо, що нашими суперниками є команди Ірландії, Вірменії та Шотландії. На даний момент лідером групи є команда Вірменії, яка з мінімальним рахунком обіграла ірландців.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ:
1. Вірменія - 3
2. Україна - 0
3. Шотландія - 0
4. Ірландія - 0

Матч буде обслуговувати бригада арбітрів із Словаччини на чолі з Філіппом Гловою. Йому асистуватимуть: Даніель Полачек та Адам Еккель
Поєдинок пройде на стадіоні "Авіва" у Дубліні. Вмістимість стадіону - 51700 глядачів.

Початок репортажу — о 21:45 за київським часом. Стартові склади команд:

УКРАЇНА: 1.Лунін — 18.Бондар, 3.Сирота, 4.Попов, 16.Миколенко — 5.Сидорчук (К) — 19.Качараба, 10.Шапаренко, 14.Мудрик, 20.Зубков — 11.Довбик.
Запасні: 12.П’ятов, 23.Різник, 2.Соболь, 6.Ігнатенко, 7.Піхальонок, 8.Малиновський, 9.Сікан, 13.Забарний, 15.Циганков, 17.Зінченко, 21. Караваєв, 22.Матвієнко.

ІРЛАНДІЯ: 1.Келлехер — 12.Коллінз, 4.Даффі (К), 5.Еган — 2.Крісті, 13.Хендрік, 6.Каллен, 3.Стівенс — 7.Робінсон, 17.Найт — 20 Огбене.
Запасні: 16.Талбот, 23.Траверс, 8.Хуріхейн, 9.Кін, 10.Перротт, 11.Макклін, 14.Браун, 15.Моламбі, 18.О’Ші, 19.Обафемі , 21.Хемілтон, 22.Ебоселе.

Текстову онлайн-трансляцію проведе Ігор Адамович.
1654709452 0 0 77147
Напередодні наставник національної команди Олександр Петраков повідомив, що поєдинок проти Ірландії пропустять лідери команди Андрій Ярмоленко, Георгій Бущан, Тарас Степаненко. Крім того, через недугу не зіграє Едуард Соболь.

Цікаво, що у складі збірної Ірландії 10 футболістів представляють англійські дивізіони, і лише один гравець виступає у чемпіонаті... Бельгії! До речі, це Джош Каллен.

1654712109 0 0 77149
Додамо, що головною зіркою збірної Ірландії вважається правий вінгер Каллум Робінсон, який захищає кольори "Вест Бромвіч Альбіон". У минулому сезоні він провів 43 поєдинки, у яких відзначився 7 голами та 9 результативними передачами.
1654712450 0 0 77150
Відзначимо, що раніше команди ніколи між собою не зустрічалися. Тому сьогодні відбудеться дебют їхнього протистояння.
1654712799 0 0 77151
У минулому розіграші Ліги націй підопічні Стівена Кенні також виступали у дивізіоні B. Тоді у квартеті з Уельсом, Фінляндією та Болгарією ірландці набрали лише три очки, але зуміли лишитися у дивізіоні.
1654713482 0 0 77152
Звучать гімни національних команд. Наші хлопці, як завжди, співають з душею та емоціями. Мурашки по шкірі.
Сьогодні наших хлопців підтримає близько 3 тисяч українських вболівальників.
1654713723 0 0 77153
1’
З центра поля розпочали футболісти національної команди України. Гравці збірної Ірландії у зелених кольорах, збірна України - жовті кольори.
1654714080 1000 1 77154
2’
Ірландці першими вийшли до атаки, Каллум Робінсон опинився на вигідній позиції, проте арбітр зафіксував положення поза грою.
1654714187 2000 0 77155
4’
Перший удар по воротам. Досить активно розпочали ірландці - Джейсон Найт непогано обігрався на правому фланзі, пробив, однак удар був не складним для Андрія Луніна.
1654714321 4000 0 77156
6’
Помилка від Андрія Луніна. Наш кіпер опинився під пресингом і віддав слабку передачу на Віталія Миколенка. Кутовий для підопічних Стівена Кенні. Українці вдало зіграли під час стандарту.
1654714410 6000 0 77157
10’
Ірландці дуже активно пресингують - чимало невдалих дій у виконанні українців. Одна із атак завершилася ударом здалеку від Джейсона Найта - Андрій Лунін перевів на кутовий.
1654714675 10000 0 77158
13’
Перший удар від збірної України. Михайло Мудрик обіграв двох суперників і пробив із-за меж штрафної - м'яч полетів вище воріт.
1654714862 13000 0 77159
16’
Навісна передача від Віталія Миколенка, Микола Шапаренко зумів пробити, проте йому не вдалося вибрати правильну позицію, і м'яч полетів далеко від воріт.
1654715085 16000 0 77160
19’
Михайло Мудрик отримав оперативний простір на лівому фланзі, згодом змістився до штрафної і пробив, удар, м'яко кажучи, виявився слабким.
1654715193 19000 0 77161
21’
Огбене використав помилку Сироти і вийшов на зручну позицію. Його удар блокував Валентин Бондар.
1654715366 21000 0 77162
23’
Артем Довбик пробив із-за меж штрафного майданчика, однак удар виявився неточним.
1654715501 23000 0 77163
30’
УДАР! Олександр Зубков пробив із середньої дистанціх - Куівін Келлегер обрав правильну позицію і спокійно зафіксував м'яч.
1654715897 30000 0 77164
33’
Михайло Мудрик знову на швидкості промався повз декількох суперників і знову затягнув з передачею - суперники вийшли до контратаки.
1654716105 33000 0 77165
35’
У паралельному поєдинку збірна Шотландії відзначилися у воротах Вірменії. Рахунок 1:0.
1654716169 35000 0 77166
37’
Гол, який забив Тарас Качараба - скасовано. Положення поза грою! Дуже прикро, адже такі забиті м'ячі з категорії "ТОП".
1654716451 37000 0 77168
41’
Збірна Шотландія вже встигнула відзначитися другим голом у воротах Вірменії. Рахунок 2:0.
1654716588 41000 0 77169
44’
Затяжна збірної України завершилася кутовим для нашої команди. Микола Шапаренко розіграв стандарт - Віталій Миколенко пробив здалеку. Черговий кутовий.
1654716721 44000 0 77170
45’
Відзначу, що гравці збірної Ірландії досить часто потрапляють до офсайду. Аномальна кількість, як для першого тайму - цілих п'ять
1654716833 45000 0 77171
45’
Арбітр компенсував три хвилини!
1654716855 45000 10 77172
45+1’
Михайло Мудрик не за правилами обійшовся з суперником. Українець відмахнувся від Джоша Каллена.
1654716916 45001 1 0 77173
45+3’
Перший тайм закінчився ударом Микола Шапаренка. Півзахисник пробив приціально, але несильно. Келлегер впорався.
1654717013 45003 3 0 77174
45+3’
Перерва. Друзі, чекаємо вас через 15 хвилин! Віримо у збірну і ЗСУ!
1654717033 45003 3 6 77175
46’
Розпочинається другий тайм! У першому таймі гравцям обох команд не вдалося відзначитися легітимними голами, тому очікуємо, що у другій половині ситуація зміниться.
1654717899 46000 2 77176
46’
Одразу заміна у складі збірної України. Замість Олександра Зубкова вийшов Віктор Циганков.
1654717991 46000 3 77177
48’
ГОЛ! Віктор Циганков зробив подачу до штрафного майданчика, ніхто не зумів відгукнутися, а кіпер ірландців Келлегер втратив ворота. Знову гол переглядали на системі VAR. На цей раз все легітимно.
1654718058 48000 8 77178
50’
Який у момент у Довбика! Артем опинився на лінії штрафної - суперники заблокували удар. Чудовий шанс для України.
1654718231 50000 0 77179
54’
Джош Каллен не за правилами обійшовся з Сергієм Сидорчуком. Перша жовта картка у матчі!
1654718503 54000 4 77180
54’
Микола Шапаренко пробив зі штрафного. До воріт було приблизно 30 метрів, українець пробив точно, однак Келлегер знову спокійно зафіксував "шкіряного".
1654718558 54000 0 77181
57’
Українці вибігли до контратаки, Віктор Циганков прекрасно розігнав і віддав на Тараса Качарабу, правий латераль віддав передачу прямо у руки Келлегера.
1654718712 57000 0 77182
62’
Прекрасна комбінація українців завершилася падінням Мудрика, головний арбітр впевнено продемонстрував, що варто продовжувати гру.
1654718949 62000 0 77183
62’
Стівен Кенні провів першу заміну: замість травмованного Ігана на полі з'явився Дара О"Ши.
1654719024 62000 3 77184
65’
Ірландці використали помилку Качараби - Хендрік протягнув м'яч до штрафної і пробив. Захисники блокували - кутовий для суперника.
1654719129 65000 0 77185
69’
Заміна у складні збірної Ірландії: 7. Каллум Робінсон — 19. Майкл Обафемі.
1654719348 69000 3 77186
69’
Ще один тактичний хід від Стівена Кенні: 2. Сайрус Крісті — 14. Алан Браун.
1654719407 69000 3 77187
69’
І ще одна перестановка в ірландців: 3. Енда Стівенс — 11. Джеймс Макклін.
1654719465 69000 3 77188
72’
Олександр Петраков відповів своєю заміною. Замість Тараса Качараби з'явився Олександр Караваєв.
1654719531 72000 3 77189
72’
Михайло Мудрик відправився відпочивати, на допомогу українцям вийшов Олександр Пихальонок.
1654719586 72000 3 77190
74’
Пожежа спалахнула у штрафному майданчику України. Шейн Дафі був близький до того, щоб відзначитися, пора діставати валідол.
1654719716 74000 0 77191
78’
Віталій Миколенко отримав жовту картку. Ірландія отримала непоганий шанс!
1654719888 78000 4 77192
79’
Заміна у складі Ірландії: 20. Чідозі Огбене — 21. Сі Джей Гамільтон.
1654719936 79000 3 77193
80’
ПЕРЕКЛАДИНА! Шейн Дафі простив українців і головою влучив по перекладині. Серце застукалося швидше!
1654719999 80000 0 77194
81’
Олександр Петраков вирішив змінити нападника: Данило Сікан змінив Артема Довбика.
1654720038 81000 3 77195
83’
Олександр Пихальонок вирішив пробити здалеку - удар у спину Коллінзу.
1654720139 83000 0 77196
84’
ЯКИЙ УДАР! Джош Каллен небезпечно пробив здалеку! Його гармата були близькою до цілі!
1654720226 84000 0 77197
88’
Знову штрафний для ірландці. В епіцентрі подій вкотре Денис Попов. Він зараз головний "розбійник" на полі! Ірландці виконали стандарт - Шейн Дафі знову пробив, однак обійшлося.
1654720479 88000 0 77198
88’
Остання заміна від Олександра Петракова: Сергій Сидорчук покидає поле, Данило Ігнатенко отримує лічені хвилини.
1654720532 88000 3 77199
90’
Головний арбітр компенсував 5 хвилин!
1654720645 90000 10 77200
90+1’
Гравці збірної Ірландії поспішають, ведуть боротьбу на кожному клаптику поля. Українці розраховують виключно на контратаки.
1654720713 90001 1 0 77201
90+4’
ДЖЕЙМС МАККЛІН. Після затяжної атаки Макклін пробив вище воріт. Було дуже близько до цілі!
1654720842 90004 4 0 77202
90+5’
ЦИГАНКОВ! Віктор отримав чудову передачу від Шапаренка, Циганков пробив, але захисник блокував. Кутовий
1654720912 90005 5 0 77203
90+5’
Збірна України вдало стартувала у Лізі націй. Експериментальний склад збірної України зумів мінімально перемогти. Додамо, що паралельний поєдинок закінчився перемогою Шотландії - 2:0.