1-й тур
11 серпня, 2019
«Олд Траффорд»
Анонс
Перед стартом сезону «Манчестер Юнайтед» та «Челсі» провели масштабні зміни всередині команди. Уле-Гуннар Сульшер, який був покликаний рятувати потопаючий клуб, провів повноцінну передсезонну підготовку. За його ініціативи до клубу були запрошені Гаррі Магуайр, Аарон ван Біссака та Деніел Джеймс. Двоє захисників обійшлися клубу в 135 млн євро, валлійського вінгера МЮ виманив за 15 млн євро.

«Челсі», зі свого боку, змінив головного тренера, запросивши на пост наставника Френка Лемпарда. Зважаючи на те, що на команду був накладений трансферний бан, молодому спеціалісту прийшлося розраховувавти на власних виконавців. З оренди повернулися талановиті вихованці Теммі Абрахам та Мейсон Маунт. Крім заборони на трансфери, «Челсі» відпустив до «Реала» лідера команди Едена Азара. Перебуваючи в такому складному положенні, керівництво клубу запевнило Лемпарда, що «закриє очі» на можливі провали команди по ходу сезона.

СТАРТОВІ СКЛАДИ
ПЕРШИЙ ТАЙМ
Підопічні Лемпарда не збавили обертів і прикували господарів поля до штрафного майданчика. «Челсі» досить швидко розганяв власні атаки, гравці чудово комбінували — в двох випадках футболістів МЮ врятувало лише те, що Абрахам не знаходився в потрібному місці в потрібний час. «Челсі». Лондонці виглядали, як єдине ціле, але знайшовся один екземпляр, який вирізнявся, і вирізнявся він не блискучою грою, а нерозторопністю. Курт Зума — антигерой гостьової команди.

Першим дзвіночком від Зума став недбалий пас біля своїх воріт. Француза врятувало те, що Мартіаль замість удару покотив «круглого». Друга помилка стала фатальною і для Зума, і для «Челсі». Захисник не по правилам зупинив Рашфорда і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Маркус з холодною головою реалізував покарання. Так рахунок став 1:0.
З 30-ї хвилини зустрічі і до кінця першого тайму «Челсі» зумів прийти в себе і створив низку небезпечних моментів. Спочатку молодий півзахисник Мейсон Маунт опинився самотнім у штрафній суперника, але страх перед іменитими колегами змусив футболіста віддати передачу на одинадцятиметрову позначку, однак ніхто не відгукнувся на цей постріл. Наступним перевірити везіння вирішив Росс Барклі, англієць потужно пробив з-за меж штрафної, «круглий» розминувся з правою стійкою. Ну і вишенькою на торті став удар від Емерсона, бразилець з декількох метрів пробив на силу і влучив у перекладину. Для МЮ перерва була дуже необхідною, адже команда ніяк не могла збити темп гри «синіх».
ДРУГИЙ ТАЙМ
Смутна п'ятнадцятихвилинка завершилася тим, що МЮ матеріалізував страшний сон вболівальника «Челсі». «Червоні дияволи» на зустрічних курсах впіймали гостей з Лондона і організували другий гол. Маркус Рашфорд, як крейсер промчався по лівому флангу і віддав незручну передачу на Лінгарда, останній не розгубився і відпасував на Перейру, який прострілив на Мартіаля. Француз у боротьбі з захисником проштовхнув «шкіряного» у ворота Кепи. Через дві хвилини диспетчер Погба віддав ювелірну передачу на Маркуса Рашфорда, англієць холоднокровно переграв кіпера «синіх».