Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Не лишайте средств к существованию наши семьи!» — заявление футболистов, тренеров и персонала «Оболони-Бровар»

2020-06-10 13:03 Футболисты, тренеры и персонал ФК «Оболонь-Бровар» изложили официальную позицию клуба кааемо доигрывания сезона в первой и ... «Не лишайте средств к существованию наши семьи!» — заявление футболистов, тренеров и персонала «Оболони-Бровар»

Футболисты, тренеры и персонал ФК «Оболонь-Бровар» изложили официальную позицию клуба кааемо доигрывания сезона в первой и второй лигах:

«Ми футболісти, тренери та персонал ФК «Оболонь Бровар» звертаємося до членів Позачергової Конференції ПФЛ та виконкому Української асоціації футболу з вимогою продовжити чемпіонати України в першій та в другій Професійній футбольній лізі, оскільки рішення проти поновлення Чемпіонатів порушують право на працю футболістів, тренерів та персоналу футбольних клубів та на одержання відповідної фінансової винагороди; порушують право футболістів, тренерів та персоналу ФК на ГРУ!

Не залишайте без права на працю та засобів на існування нас та наші родини! В іншому випадку, ми залишаємо за собою право безстроково пікетувати Будинок футболу та обов‘язково звернемося до суду загальної юрисдикції!

Закликаємо всю футбольну спільноту приєднатися до нас та підтримати у відновленні чемпіонатів!»

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть