Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Действительно не общался на государственном языке», — УАФ «отчиталась» перед языковым омбудсменом по скандалу с Кривоносовым

2021-03-11 13:42 Уполномоченный по защите государственного языка Тарас Креминь рассказал в Facebook, какой ответ от УАФ он получил ... «Действительно не общался на государственном языке», — УАФ «отчиталась» перед языковым омбудсменом по скандалу с Кривоносовым

Уполномоченный по защите государственного языка Тарас Креминь рассказал в Facebook, какой ответ от УАФ он получил по итогам расследования скандала на матче 15-го тура чемпионата Украины «Львов» — «Колос».

Тарас Креминь (справа; фото: facebook.com)

«За результатами перевірки, проведеної Комітетом з етики та чесної гри УАФ, було встановлено, що четвертий арбітр матчу дійсно не спілкувався державною мовою відповідно до вимог ст.34 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Йому та організаторам змагань Комітет виніс попередження та нагадав про необхідність неухильного дотримання вимог ст.34 мовного закону.

Але єдиною й безпосередньою підставою попередження головного тренера ФК «Львів» Віталія Шумського був систематичний вияв незгоди з рішенням бригади арбітрів матчу, що є порушенням правил гри IFAB», — написано, в частности, в отчете УАФ.

Лучший комментарий

vsb2002
Сергей Волощенко - Наставник
11.03.2021 14:01
Та хрін з ним з УАФ і з його комітетом. Я й від самого Павелка ніколи українського слова не чув, навіть у офіційних виступах. З цією кодлою все зрозуміло. Їх не перевиховать. Тільки розігнать і пересадить. А от стосовно того, що до україномовного тексту, присвяченому мовному питанню, російськомовний заголовок і лід-абзац втулили, дивує. Дивує те, що весь текст не переклали. Як зазвичай це роблять на цьому сайті.Очевидно, в пана Шурика з цим якісь особисті проблеми. Чи то щелепа не тої конструкції, чи зайва хромосома десь причаїлась. Так парєбріком і тхне. Шкода.

Читать все комментарии (35)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Тамаш Кадар сменил клуб 1
Dynamo.kiev.ua
12.04.2021, 21:03
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть