Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Украина — Финляндия — 1:1. ВИДЕОобзор матча

2021-03-28 23:56 Как уже сообщалось, сегодня в матче отбора на ЧМ-2022 сборная Украины сыграла вничью 1:1 в Киеве ... Украина — Финляндия — 1:1. ВИДЕОобзор матча

Как уже сообщалось, сегодня в матче отбора на ЧМ-2022 сборная Украины сыграла вничью 1:1 в Киеве с Финляндией. Предлагаем вашему вниманию видеообзор этой игры.

Лучший комментарий

Toha111
A G - Эксперт
29.03.2021 00:33
Перший тайм зажували Малиновський із Зінченком при спогляданні нікчемних Зубкова та Соболя. Другий тайм команда провалила зовсім: Макаренко розчинився, а Коваленко тільки партачив(гол у наші ворота саме із нього розпочався після чергової обрізки Маліновського); у Зубкова гра не пішла зовсім(та й рівень не для збірної); Соболь усе в холосту- то не добіг, то стормозив, то не перебив ближнього суперника, то 90% передач до своїх воріт; Матвієнко весь час помилявся і в захисті і в передачах; Забарного заганяли(невже не можна було дати відпочити хоч у другому таймі хлопцю); Миколенка Шевченко викреслив зі складу на наступний матч, бо це результат сьогоднішнього його "експерименту" - пре не завжди; Марлос здувся. Це не трагедія, якщо Шевченко зробить висновки разом із ТШ. Так де були новопризначені "лідери" сьогодні? Як і минулого матчу також!

Читать все комментарии (2)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Тамаш Кадар сменил клуб 4
Dynamo.kiev.ua
12.04.2021, 21:03
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть