Манчіні — про поразку від Північної Македонії: «З вересня наш успіх змінився на тотальне невезіння»

2022-03-25 13:52 Наставник збірної Італії Роберто Манчіні прокоментував поразку своєї команди у відбірковому матчі до ЧС-2022 проти Північної Македонії. Роберто ... Манчіні — про поразку від Північної Македонії: «З вересня наш успіх змінився на тотальне невезіння»

Наставник збірної Італії Роберто Манчіні прокоментував поразку своєї команди у відбірковому матчі до ЧС-2022 проти Північної Македонії.

Роберто Манчіні

— Якщо Євро-2020 був найкращим періодом у моїй кар’єрі, то поразка від Північної Македонії стала найбільшим провалом. Складно щось сказати, адже це футбол, тут різне відбувається. Почнемо з того, що ми взагалі не мали потрапляти в таку скрутну ситуацію. Але сьогодні ми зробили все можливе для перемоги, і про це навіть важко говорити.

Перемога на Євро була абсолютно заслуженою, ми грали чудово. Проте успіх, який супроводжував нас влітку, змінився на тотальне невезіння. З вересня відбуваються неймовірні речі.

Ми домінували в групі, нам потрібно було використати лише один із всіх наших моментів, але ні. І є відчуття, що гол, який ми пропустили на 92-й хвилині, вписується в картину. У нас чудова команда, і мені її шкода, — сказав Роберто Манчіні.