Нагельсманн: «Я знаю, хто винен, але не називатиму імена»

2022-04-03 16:14 Наставник «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував скандальний епізод, який відбувся в поєдинку проти «Фрайбурга». Зазначимо, що на 86-й хвилині головний ... Нагельсманн: «Я знаю, хто винен, але не називатиму імена»

Наставник «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував скандальний епізод, який відбувся в поєдинку проти «Фрайбурга». Зазначимо, що на 86-й хвилині головний арбітр зупинив гру через те, що мюнхенський клуб використав чотири вікна для замін, хоча в офіційних матчах дозволяється три. Крім того, на полі було присутньо відразу 12 гравців «Баварії».

Юліан Нагельсманн

— Резервний рефері показав неправильний номер. Коман не знав, що мав піти. Думаю, гра з 12 футболістами тривала вісім чи дев’ять секунд. Це не був вирішальний момент, але все ж таки трохи дивний. Це нормально, що вболівальники обговорюють цей епізод. Я знаю, хто винен, але не називатиму імена. Я щасливий, що ми перемогли, — сказав Юліан Нагельсманн.