Клопп — про вихід до фіналу Кубка Англії: «Ми перемогли найсильнішу команду на планеті»

2022-04-17 09:18 Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував вихід своєї команди до фіналу Кубка Англії. У півфінальному поєдинку мерсисайдці переграли ... Клопп — про вихід до фіналу Кубка Англії: «Ми перемогли найсильнішу команду на планеті»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував вихід своєї команди до фіналу Кубка Англії. У півфінальному поєдинку мерсисайдці переграли свого непримиренного суперника «Манчестер Сіті» (3:2).

Юрген Клопп

— Я неймовірно гордий. Думаю, що перший тайм був один із кращих за весь час мого перебування. Ми все робили правильно — реалізовували моменти. Вишуканий перший тайм, мені сподобалася кожна секунда.

Другий тайм розпочався з голу «Манчестер Сіті». Згодом гра стала відкритою. «Містяни» грають неймовірно, у них складно виграти. Але ми маємо гравців, які можуть перемогти «Сіті».

Ми у фіналі. Суперник розумів, що проти нас важко грати. Коли обидві команди виглядають максимально сконцентрованими, гра стає напруженою. Ми на сьомому небі від щастя, адже перемогли найсильнішу команду на планеті. Це особливий момент, — сказав Юрген Клопп.