Куртуа — про матч із «Севільєю»: «При рахунку 2:2 ми були налаштовані на перемогу»

2022-04-19 00:22 Ворота мадридського «Реала» Тібо Куртуа прокоментував перемогу своєї команди в матчі 32-го туру Ла Ліги проти «Севільї». Тібо ... Куртуа — про матч із «Севільєю»: «При рахунку 2:2 ми були налаштовані на перемогу»

Ворота мадридського «Реала» Тібо Куртуа прокоментував перемогу своєї команди в матчі 32-го туру Ла Ліги проти «Севільї».

Тібо Куртуа

— «Севілья» — команда, яка мало пропускає, і те, що ми їм забили три голи в другому таймі — це дуже показово. Хлопці розуміли, що забитий гол поверне нас до гри, і ми вірили в це до кінця. «Севілья» — той суперник, якого завжди складно обіграти, тим паче на їхньому стадіоні. У другому таймі ми більше пресингували. При рахунку 2:2 ми не хотіли нічию, всі були налаштовані на перемогу, — сказав Тібо Куртуа.

Зазначимо, що в першому «Севілья» перемагала з рахунком 2:0, проте в другій половині зустрічі «Реалу» вдався камбек — «королівський клуб» переміг із рахунком 3:2.