Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Андрій П'ятов — про Ракицького: «Зібрав усіх і сказав: «Пішли на хер, я їду»

2022-04-23 19:35 Голкіпер «Шахтаря» Андрій П’ятов розповів подробиці повернення в Україну захисника Ярослава Ракицького. Ярослав Ракицький — Я ... Андрій П'ятов — про Ракицького: «Зібрав усіх і сказав: «Пішли на хер, я їду»

Голкіпер «Шахтаря» Андрій П’ятов розповів подробиці повернення в Україну захисника Ярослава Ракицького.

Ярослав Ракицький

— Я завжди казав, що він не така людина, як Толя Тимощук. Він завжди був патріотом усередині. Просто не співає Гімн. У нас тренери ніколи не співали, я у збірній із 14-ти років. Ми ніколи не співали Гімн, ось раптом почали співати. А Ярік не співає. Я просто особисто знаю, скільки Ярік у 2014-му, 2015-му витягнув хлопців наших, оплатив операції.

Він показав усе своїм виїздом. Ми з ним розмовляли. Він каже: «Щойно я дізнався, як тільки перший приліт, зібрав усіх і сказав: «Пішли на хер, я їду», — наводить розповідь П’ятова Роман Бебех у Телеґрамі.

Лучший комментарий

viva_la_gloria
Андрій Волиняка - Наставник
23.04.2022 21:29
Ага-ага. Перевзуватись ви вмієте непогано. Тільки кричали в 14-му "Данбас", а не "Україна". Тепер можете, що завгодно розказувати разом зі своїм Ахметом. Чого футболки в підтримку ЗСУ не одягали, га?! Хазяїн заборонив тоді? А зараз дозволив, бо біда в очі дивиться? "Патріоти", мля..

Читать все комментарии (13)

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть