Шедевральный гол Миколенко помог «Эвертону» победить «Лестер» (ФОТО)

2022-05-08 18:33 Захисник «Евертона» Віталій Миколенко відзначився дебютним голом у складі «ірисок». На шостій хвилині зустрічі українець ударом з лету прошив ... Шедевральный гол Миколенко помог «Эвертону» победить «Лестер» (ФОТО)

Захисник «Евертона» Віталій Миколенко відзначився дебютним голом у складі «ірисок». На шостій хвилині зустрічі українець ударом з лету прошив ворота «Лестера».

Getty Images

Чемпіонат Англії, 36-й тур

«ЛЕСТЕР» — «ЕВЕРТОН» — 1:2 (1:2)

Голи: Дака (11) — МИКОЛЕНКО (6), Холгейт (30)

«Лестер»: Шмейхель, Кастань, Еванс, Амарті, Фофана, Дьюсбері-Холл, Менді (Варді, 66), Тілеманс, Перез (Барнс, 46), Іхеаначо, Дака (Лукман, 80).

«Евертон»: Пікфорд, Коулмен, Міна (Кін, 18), Холгейт, МИКОЛЕНКО (Кенні, 66), Грей (Рондон, 74), Делф, Дукуре, Івобі, Гордон, Рішарлісон.

Зазначимо, що Віталій Миколенко вимушено покинув поле у другому таймі через пошкодження бедра.

Додамо, що ця перемога дозволила підопічним Френка Лемпарда покинути зону вильоту і підійнятися на 16 сходинку. Нині в активі «ірисок» 35 залікових пунктів, вони лише на одне очко випереджають своїх головних переслідувачів — «Лідс» та «Бернлі».

Наступний поєдинок «Евертон» проведе 11 травня, суперником мерсисайдського колективу стане «Уотфорд», який вже достроково покинув АПЛ.