Євро-2023. Кваліфікаційний турнір. Фарерські о-ви U-21 — Україна U-21 — 0:4 (ВІДЕО)

2022-06-03 13:33 Матчем на Фарерських островах молодіжна збірна України продовжила свою кампанію у відборі чемпіонату Європи. Фото: uaf.ua Євро-2023. Кваліфікаційний турнір. Фарерські о-ви U-21 — Україна U-21 — 0:4 (ВІДЕО)

Матчем на Фарерських островах молодіжна збірна України продовжила свою кампанію у відборі чемпіонату Європи.

Євро-2023 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група H

Фарерські о-виУкраїна0:4 (0:2)
Голи: Бондаренко (28), Супряга (33), Вівчаренко (54), Судаков (62).

Попереджені: Радославлєвич (7), Якобсен (42), Ерегор (66), Бардарсон (89).

Фарерські о-ви: Рейнатред, Самуельсон (Калльсберг, 76), Русборг, Ерегор, Скіпанес (Олафссон-Єнсен, 75), Скала, Мненей, Якобсен (Бардарсон, 64), Сольхейм (Серенсен, 64), Радославлєвич, Гіссінг (Йоенсен, 83).

Україна: Трубін, Сич, Таловєров, Дідик (Боль, 46), Вівчаренко, Михайленко, Бондаренко (Желізко, 68), Криськів, Судаков (Ванат, 76), В'юнник (Кулієв, 81), Супряга (Кухаревич, 67).

Суперником виступала команда, яка несподівано опинилася на четвертому місці в таблиці групи Н, ба більше, до цього в поточному циклі в рідних стінах ще не програвала, у тому числі не поступилася Франції.

Із перших хвилин збірна України захопила ініціативу й почала штурмувати володіння господарів, але м’яч уперто не йшов у ворота. Зокрема, у каркас влучив Сич (до речі, згодом він зробив це й удруге). Крайній захисник «Руху» взагалі був одним із найактивніших у першій 45-хвилинці. І саме він став автором гольової передачі, коли Бондаренко відкрив рахунок.

На перерву синьо-жовті пішли вже за комфортної переваги. Це Супряга нарешті забив довгоочікуваний для нього гол. Й якщо вже говорити про статистику, то в першому таймі наша команда завдала по воротах суперника у сім разів більше ударів (14:2).

Другий тайм ситуації на полі не змінив. Підопічні Руслана Ротаня продовжували розхитувати оборону опонента. І коли на 54-й хвилині Вівчаренко після передачі В’юнника довів рахунок до розгромного, долю цієї зустрічі було вирішено. Але українці не зупинилися на досягнутому, і на 62-й хвилині Судаков забив четвертий м’яч.

Успіх на островах дозволив нашій команді зміцнити свої позиції й наблизитися до лідера — Франції. Нагадаємо, що у фінальній частині Євро-2023 (U-21) виступатимуть 16 команд — Румунія й Грузія як господарі турніру та ще 14 збірних, що приєднаються до них за результатами відбору (дев’ять переможців груп, краща команда серед володарів других місць та чотири переможці плей-офф, в якому гратимуть вісім володарів других місць).

Підопічним Ротаня залишилося провести в групі три зустрічі. Домашні поєдинки проти Північної Македонії та Франції синьо-жовті проведуть 5-го та 9 червня у Стамбулі на арені «Есеньюрт Неджмі Кадиоглу», на якій проводить свої ігри місцевий «Істанбулспор» (вміщує 4 500 глядачів). Перша зустріч стартує о 20.45 (місцевий час збігається з київським). Початок матчу проти французів заплановано на 19.45.

Гра Вірменія — Україна відбудеться 12 червня на стадіоні Єреванської футбольної академії (початок — о 18.00 за Києвом).