Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Журналіст: «Турки все знали. Тільки-но «Динамо» починало атаки, вони постійно накривали Шапаренка»

2022-09-10 12:09 Ведучий «ТаТоТаке» Роберто Моралес висловився про персональну гру «Фенербахче» проти півзахисника «Динамо» Миколи Шапаренка. Микола Шапаренко ... Журналіст: «Турки все знали. Тільки-но «Динамо» починало атаки, вони постійно накривали Шапаренка»

Ведучий «ТаТоТаке» Роберто Моралес висловився про персональну гру «Фенербахче» проти півзахисника «Динамо» Миколи Шапаренка.

Микола Шапаренко (праворуч)

«Турки все знали. Як тільки-но „Динамо“ починало атаки, вони постійно накривали Шапаренка. Вони знають кого накривати. Тому що до Циганкова ще потрібно довести м’яч, а Буяльський так не потягне.Хоча Буяльський молодець, він може увірватися, але щоб вриватися в зону, туди ще має хтось довести м’яч. А хто це може зробити? Правильно, Шапаренко», — сказав Моралес в ефірі «ТаТоТаке».

Кращий коментар

auto-aleks145
Алекс Кучад - Эксперт
10.09.2022 14:33
Було видно з початку матчу, що Шапаренко не дадуть грати - як тільки в нього м'яч, так відразу три турка біля нього та збивають з ніг. А арбітр з угорщини не завжди і реагував на це! Були також і провокації, по відношенню до Миколи. Головним винуватцем в діях турків проти Шапаренко, вважаю головного тренера фанери Жезуша - це нечистоплотна людина з звірячими глазами та оскалом, замість посмішки! Мразота!

Читати всі коментарі (1)

Dynamo.kiev.ua потребує вашої підтримки. Звернення до відвідувачів сайту

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть