Євро-2023 (U-21). Плей-оф кваліфікації. Словаччина — Україна — 3:2

2022-09-23 22:01 Сьогодні молодіжна збірна України провела виїзний матч плей-офф раунду кваліфікації Євро-2023 (U-21) проти «молодіжки» Словаччини. Відбірковий ... Євро-2023 (U-21). Плей-оф кваліфікації. Словаччина — Україна — 3:2

Сьогодні молодіжна збірна України провела виїзний матч плей-офф раунду кваліфікації Євро-2023 (U-21) проти «молодіжки» Словаччини.

Відбірковий цикл Євро-2023 (U-21). Плей-оф раунд. Перший матч

Словаччина (U-21) — Україна (U-21) — 3:2 (1:1)
Голи: Суслов (10), Стрілець (46, 53) — В’юнік (17), Крsків (49).
На 10-й хвилині Суслов © не реалізував пенальті (воротар)

Україна: Трубін, Сич, Батагов (Таловеров, 60), Сирота, Вівчаренко, Михайленко (Назаренко, 60), Бондаренко (К), Криськів (Кухаревич, 86), Судаков, Ванат (Сікан, 71), В’юник (Очеретько, 71).

Словаччина: Білко, Месік, Оберт (Войтко, 84), Німчик, Дятко, Кадак (Небула, 90+1), Покірний (К), Лавринчик, Суслов (Галчик, 90+1), Стрілець (Труса, 72), Капралик (Гольян) 84).

На початку зустрічі команди обмінялися ударами Суслова і Ваната в створ. Потім Батагов сфолив у власному штрафному майданчику, і господарі заробили пенальті. Трубін, який ще два дні тому грав за національну збірну, парирував 11-метровий від Суслова, проте з добиванням від словака не впорався.

Втім, на 17-й хвилині «синьо-жовті» відігралися — Судаков зі штрафного пробив у створ, а В’юник першим виявився на добиванні. У подальшому українці могли забивати ще, зокрема, Бєлко врятував після ударів Михайленка і Криськіва. Згодом м’яч побував у воротах словаків, проте арбітри не зарахували гол Ваната через офсайд. До перерви команди обмінялися ударами Судакова і Суслова в створ воріт.

Початок другого тайму ознаменувався трьома голами. Спочатку Стрілець обікрав Сироту, увірвався в штрафну і з рикошетом від Овчаренко відправив м’яч у сітку. На це українці відповіли результативною комбінацією Судаков — Бондаренко — Криськів. Втім, на 53-й хвилині Стрілець оформив дубль, завдавши більярдного удару зі входу в штрафну.

Відігратися цього разу українській команді не вдалося, хоча шанси були, в тому числі здалеку вище воріт, пробив Судаков, а Сікан не зумів потрапити в ближній кут після прострілу Очеретька. У доданий арбітром час голкіпер словаків врятував після удару Сікана. Підсумки підопічні Руслана Ротаня поступилися 2:3.

Матч-відповідь між молодіжними збірними України та Словаччини відбудеться 27 вересня у польському місті Бельсько-Бяла (початок в 18.30 за київським часом).