Олександр Зубков: «Було важливо виграти та виграти впевнено, щоб реабілітуватися за Шотландію»

2022-09-25 12:41 Півзахисник збірної України Олександр Зубков в ефірі Youtube-каналу УАФ поділився враженнями від перемоги над Вірменією (5:0) ... Олександр Зубков: «Було важливо виграти та виграти впевнено, щоб реабілітуватися за Шотландію»

Півзахисник збірної України Олександр Зубков в ефірі Youtube-каналу УАФ поділився враженнями від перемоги над Вірменією (5:0) у Лізі націй.

Олександр Зубков

— Вітаємо, вийшла яскрава перемога. Ти забив свій перший м’яч за збірну, ще й віддав 2 результативні передачі. Найуспішніший матч у твоїй кар’єрі.

—Ну, в офіційній грі так. Наскільки я пам’ятаю, забивав ще Північну Ірландію. Дякую за вітання, гарна гра.

— У першому таймі було кілька небезпечних атак суперника. Це змусило похвилюватися вболівальників, а як ви себе відчували? Чи не було дежавю після минулого матчу?

— Так, перший тайм ми десь придивлялися один до одного, бо останній матч вони грали в 5 захисників, а тут вийшли в 4. Довго розбиралися, як грати. Добре, що забили першими, у другому таймі стало легше.

— Власне, твій пас став гольовим, Тимчик замкнув. Комбінація добре розвивалася, ти отримав передачу від Циганкова і гра в один дотик принесла результат.

— Якщо взяти всі голи, то було кілька, де дуже хороші комбінації. Наприклад, передостанній м’яч. Думаю, було важливо виграти і виграти впевнено, щоб реабілітуватися за Шотландію. З гарним настроєм готуватимемося дати відсіч.

— Після другого гола вірмени зламалися?

— Напевно, другий гол був дуже важливим. На заміну вийшли гравці, які освіжили гру. Усі раді.

— Наскільки багато сил забрала ця гра? Як почуваєшся зараз?

— Дуже добре почуваюся, зіграв 65-70 хвилин, зараз мої фізичні кондиції набагато кращі.