Віталій Міколенко: «Перші хвилини були трохи важкими для нас, але ми впоралися. Підсумок на табло»

2022-09-25 13:44 Захисник «Евертона» та збірної України Віталій Миколенко в ефірі Youtube-каналу підбив підсумки матчу з Вірменією (5:0) ... Віталій Міколенко: «Перші хвилини були трохи важкими для нас, але ми впоралися. Підсумок на табло»

Захисник «Евертона» та збірної України Віталій Миколенко в ефірі Youtube-каналу підбив підсумки матчу з Вірменією (5:0) у Лізі націй.

Віталій Миколенко. Фото: gettyimages.com

— Перші хвилини були трохи важкі для нас, але ми впоралися. Підсумок на табло.

— Перший гол, безумовно, був важливим. Добре, що його забив представник захисної лінії.

— Дуже радий за Сашу (Тимчика — прим.). У нас було завдання замикати дальню штангу. Саня там виявився... радий за нього, гол+пас.

— Важливо, що він швидко біжить, бо встиг у той момент до лінії поля.

— Думаю, він сьогодні відпрацював на всі 120%.

— У другому таймі вірмени дещо зламалися. Чи так не відчувалося на полі?

— Ви маєте рацію. Було важливо забити другий м’яч, щоб трохи заспокоїти гру. Для мене, як для захисника, важливо зіграти добре в обороні за рахунку 1:0. Це перше завдання. Ми це зробили. Навіть якщо би не забили, то отримали тих 3 очки.

— Основний матч буде в Кракові з Шотландією за перше місце.

— Так, у нас переліт, завтра відновлюватимемося і готуватимемося до наступної гри.

— Як ти почуваєшся після пошкодження? Як багато сил залишив на полі?

—Сил багато залишив, бо за збірну інакше ніяк. Почуваюся не так ідеально, як хотілося, але добре.