Данило Ігнатенко: «Дуже серйозно налаштовуватимемося на Шотландію, хочемо реабілітуватися за поразку»

2022-09-25 16:32 Півзахисник збірної України Данило Ігнатенко в ефірі Youtube-каналу «Взбірна» поділився враженнями після перемоги над Вірменією (5:0) ... Данило Ігнатенко: «Дуже серйозно налаштовуватимемося на Шотландію, хочемо реабілітуватися за поразку»

Півзахисник збірної України Данило Ігнатенко в ефірі Youtube-каналу «Взбірна» поділився враженнями після перемоги над Вірменією (5:0) у Лізі націй.

Данило Ігнатенко. Фото: REUTERS

"Дуже радий, що вийшов на поле в Стартовому складі. Для мене дуже важливою є довіра партнерів по команді та тренера. Вважаю, що всі хлопці, які вийшли сьогодні в Стартовому складі не підвели, дали відпочити тим, хто грав з Шотландією.

Дуже хороший матч, грали для своєї країни, щоб реабілітуватися за поразку в минулому матчі. Так, у Вірменії були моменти, перший тайм був 50 на 50, у перерві нам вказали на наші помилки, після чого ми вийшли на другий тайм і все виправили.

Мій гол? Так, потрапив у кут, між гравцями, дуже радий, що так вийшло. Це мій перший м’яч. Дуже гордий грати за свою національну збірну, за свою країну, зараз у нас дуже важка ситуація. Я забиваю дуже рідко, але такі моменти не забуваються. Дуже багато повідомлень від сім’ї, від друзів, від тих людей, яких я навіть не знаю. Я читаю, дуже приємно.

Я дуже мотивований, хочу залишитися, закріпитися в цьому складі, тому робитиму все для цього. І сьогодні робив усе, щоб залишитися в збірній.

У нас дуже хороший колектив, всі добре ставляться один до одного, старші партнери допомагають молодим гравцям, підказують. У нас дуже хороша атмосфера в команді.

Дуже серйозно налаштовуватимемося на гру з Шотландією, дуже принципова гра, хочемо реабілітуватися за прикрию поразку, робитимемо все від нас залежне. І думаю, що у нас все вийде.

Ми гратимемо для наших уболівальників, буде хороша підтримка на стадіоні, яка нас гнатиме вперед",— сказав Ігнатенко.