Тарас Кабанов: «Турбує збитий приціл Яремчука»

2022-09-25 17:38 Колишній нападник «Карпат» та збірної України Тарас Кабанов розповів Команді1, що допомогло підопічним Олександра Петракова здобути ... Тарас Кабанов: «Турбує збитий приціл Яремчука»

Колишній нападник «Карпат» та збірної України Тарас Кабанов розповів Команді1, що допомогло підопічним Олександра Петракова здобути таку переконливу перемогу та оцінив їх шанси в боротьбі за путівку в елітний дивізіон Ліги націй.

Тарас Кабанов

— Якщо відверто, то я очікував більшого супротиву з боку господарів. Адже, пригадується, в першому поєдинку цих збірних в Польщі, вірмени незважаючи на три пропущені м’ячі, не були хлопчиками для биття. Вчора ж пропустивши вдруге, вони викинули білий прапор. Хоча слід визнати, що наші хлопці зразково діяли після перерви, вміло змінюючи напрями атак і позбавивши господарів контролю над м’ячем.

Чи очікували, що після фіаско в пропущеному матчі з шотландцями в Глазго головний тренер збірної України Олександр Петраков в Єревані проведе таку масову ротацію?

— Ні. Можна було передбачити появу в старті хіба що Іллі Забарного, Віталія Миколенка та Андрія Луніна. А от участь з перших хвилин Тараса Качараби, Олександра Зубкова, Олександра Тимчика, Данила Ігнатенка стала для мене несподіванкою. Все ж, здавалося, що Петраков кине в бій тих гравців, які провалили поєдинок у Глазго, аби вони в суперництві зі слабкішим опонентом повірили в свої сили. Керманич вирішив інакше і не прогадав. Тимчик, Зубков, Ігнатенко забили, а Лунін з Качарабою подбали, аби не пропустити (посміхається).

Однак заради справедливості слід сказати, що в першому таймі перевага гостей не була такою очевидною. Чим це можна пояснити?

— Думаю, що спочатку банально бракувало зіграності, адже в такому складі наша збірна вступала вперше. Передусім, виникли проблеми з реалізацією, далеко не завжди вдавався швидкий перехід від оборони в атаку і господарі встигали перешикуватися та усувати загрози. Знаєте, мені найбільше прикро, що знову пішов з поля без свого забитого м’яча Роман Яремчук. Я був переконаний, що вчора він перерве свою вже тривалу безгольову серію. І збитий приціл Яремчука непокоїть.

Схоже, Роману слід брати приклад з його дублера Артема Довбика, який вийшовши на заміну швидко оформив дубль і цим аргументом може переконати Петракова, що заслуговує на місце в старті в завершальному протистоянні з шотландцями 27 вересня…

— Давайте не будемо загадувати. Кілька днів тому Довбик вже грав з шотландцями і нічим не вразив. Та й не забувайте, що в Єревані він з’явився на полі, коли доля поєдинку вже була вирішена. Тішить, що в Петракова ще є час, аби все зважити і не помилитися у виборі. Тим паче, що є певна невизначеність ще з кількома позиціями.

Все ж, нині головне, аби наші хлопці належним чином відновилися після тривалого перельоту з Вірменії до Польщі, а потім серйозно попрацювали над тими помилками, котрих припускалися недавно в Глазго. Зокрема, як не треба діяти при розіграші стандартних положень біля своїх воріт, двічі пропустивши в доволі простих ситуаціях. На мою думку, в Кракові в збірної України є всі шанси взяти реванш у британців і довести, що синьо-жовтих не випадково вважали фаворитом групи.