Андрій Лунін: «Я кайфую від роботи із В‘ячеславом Кернозенком»

2022-09-25 18:50 Воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін розповів про перемогу збірної України над Вірменією та настрій перед шотландцями. ... Андрій Лунін: «Я кайфую від роботи із В‘ячеславом Кернозенком»

Воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін розповів про перемогу збірної України над Вірменією та настрій перед шотландцями.

Андрій Лунін

— Зіграти на нуль було важливо як для команди, так й для мене. Тренувальний процес у клубі у мене на найвищому рівні, це не секрет. Приїжджаючи до збірної така ж ситуація. Тут тренер В‘ячеслав Кернозенко, я кайфую від роботи з ним. Настрій був чудовий. Радий, що певним чином допоміг команді.

По ходу матчу не так замислюєшся, чи виграний вже матч, чи ні. Ти граєш, робиш свою справу, у тебе все «на автоматі», як то кажуть. Думаю, що після 60-ї хвилини вірмени хвилини трохи підсіли, ми цим скористалися. Було важливо зберегти темп та ритм, бути свіжішими, ніж вони.

Після матчу з Вірменією треба відновитися на всі 100%, аби бути готовими. Всі розуміють, що це буде за зустріч. Важкий суперник, налаштовуємося на перемогу, — цитує Луніна прес-служба УАФ.