Хосеп Гвардіола — про матч із МЮ: «Манчестер Сіті» забив чотири голу в першому таймі, хоча могли забити більше»

2022-10-03 23:15 Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди у матчі 9-го туру АПЛ проти ... Хосеп Гвардіола — про матч із МЮ: «Манчестер Сіті» забив чотири голу в першому таймі, хоча могли забити більше»

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу своєї команди у матчі 9-го туру АПЛ проти «Манчестер Юнайтед».

Хосеп Гвардіола, Getty Images

— Ми дуже добре зіграли у першому таймі. Нам вдалося забити чотири голи, хоча могли забити більше. Після перерви було складніше. Це була чудова перемога, гарна гра, всі були щасливі на стадіоні, ми насолоджуємось.

Звісно, за МЮ грають Бруну Фернандеш та Крістіан Еріксен, якісні футболісти. Ми знали про простір, наші гравці в атаці зробили різницю у першому таймі. Ми можемо виграти чи програти, але є багато речей, які ми можемо зробити ще краще. Деякі гравці не дуже добре зіграли сьогодні, тому їм потрібно працювати над собою. Універсальності не існує, це неможливо. Але ми намагаємося її знайти, — сказав Хосеп Гвардіола.