«У нас і до цього були матчі, в яких ми мали перемагати. До того ж, крупно», — Григорчук про першу перемогу «Чорноморця»

2022-11-11 08:05 Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував першу перемогу своєї команди у нинішньому чемпіонаті України. Нагадаємо, ... «У нас і до цього були матчі, в яких ми мали перемагати. До того ж, крупно», — Григорчук про першу перемогу «Чорноморця»

Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував першу перемогу своєї команди у нинішньому чемпіонаті України. Нагадаємо, вчора в 12-му турі першості «моряки» з рахунком 1:0 обіграли в гостях «Мінай». До цього одеська команда жодного разу в сезоні не перемагала.

Роман Григорчук

«Аналіз гри позитивний. Ми зробили те, що було для нас на даний момент найголовнішим — здобули таку довгоочікувану перемогу.

По грі все закономірно. У нас і раніше були матчі, в яких ми мали перемагати. До того ж, крупно. Але не складалося. А сьогодні сьогодні все на нашу користь. Здобули три очки. Все нормально. Рухаємось далі.

Нервова гра? Така в нас ліга нікому легко не буває, ніхто нікого легко не обіграє. У нас усі попередні матчі були напружені, не було жодної легкої гри. І в матчі з „Минаєм“ не чекали нічого легкого. Слава Богу, що перемогли.

Останні 20 хвилин матчу були важкі — грали в меншості. Але коли одного вилучають, всі інші чудово розуміють, що тепер кожен повинен грати не на 100, а на 115 відсотків. У ці 20 хвилин усі, хто був на полі, зробили більше, ніж повинні робити у звичайній ситуації. Звичайно, відчувалося, що ми грали в меншості, більше були біля своїх воріт, але небезпеки їм не створювалося», — сказав Григорчук на прес-конференції після матчу з «Минаєм».