Роман Григорчук: «Це перемога у новому стилі «Чорноморця». Одеська перемога»

2022-11-15 09:03 Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував другу перемогу своєї команди у нинішньому чемпіонаті України: учора ... Роман Григорчук: «Це перемога у новому стилі «Чорноморця». Одеська перемога»

Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував другу перемогу своєї команди у нинішньому чемпіонаті України: учора в 13-му турі першості «моряки» з рахунком 2:0 обіграли на своєму полі «Львів».

Роман Григорчук

«Можу сказати, що сьогоднішню перемогу ми здобули в нашому новому стилі, до якого ми прагнемо. І ця перемога дуже дорого нам коштувала. Але сьогодні з боку „Чорноморця“ була яскрава демонстрація і колективних дій, і дій тих футболістів, які вийшли на заміну.

У першому таймі на перший план вийшов терпець наших футболістів, адже суперник оборонявся майже повним складом. У такій ситуації потрібно багато чого вміти, щоб подолати таку насичену і „низьку“ оборону. І наші футболісти це вміння продемонстрували.

Але тут є і зворотний бік медалі: люди, які задіяні в такій обороні, витрачають дуже багато сил. І це відклало свій відбиток на хід гри у другому таймі. Так і ми провели корективи в перерві матчу. Із замінами ми загалом потрапили в саме „яблучко“. Все це разом узяте допомогло нам у другому таймі здобути перемогу у грі. А після першого гола наша перевага була просто колосальною.

Це одеська перемога — саме ці слова поспішав сказати футболістам після закінчення матчу. Це в нашому стилі, це те, що потрібно людям», — сказав Григорчук на прес-конференції після матчу з «Львовом».