ВІДЕО: Яремчук упустив убойний момент у матчі за «Брюгге» проти «Андерлехта», не попавши у ворота з п’яти метрів

2023-01-17 05:49 Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук у нещодавньому матчі проти «Андерлехта» (1:1) у чемпіонаті Бельгії втратив ... ВІДЕО: Яремчук упустив убойний момент у матчі за «Брюгге» проти «Андерлехта», не попавши у ворота з п’яти метрів

Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук у нещодавньому матчі проти «Андерлехта» (1:1) у чемпіонаті Бельгії втратив найвигідніший момент для взяття воріт суперника, не попавши у ворота з п’яти метрів.

Нагадаємо, цю зустріч українець почав з перших хвилин, а на 62-й хвилині матчу його було замінено. Результативними діями Яремчук у цьому поєдинку відзначитися не зумів і при цьому записав собі в пасив жовту картку.