Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Зоря U-19» — 3:2. Звіт про матч

2023-01-28 16:12 У суботу, 28 січня, юнацька команда «Динамо» провела другий спаринг у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. ... Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Зоря U-19» — 3:2. Звіт про матч

У суботу, 28 січня, юнацька команда «Динамо» провела другий спаринг у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Суперником підопічних Ігоря Костюка стали юнаки луганської «Зорі». Гра відбулася на центральному полі спорткомплексу Mardan, де щоденно тренуються та проводять матчі футболісти основної команди «Динамо».

Контрольний матч

«ДИНАМО U-19» «ЗОРЯ U-19»3:2 (2:2)
Голи: Філатов (3), Горбач (30), Зоренко (78) — Пономаренко (10, пен.), Пашко (45).

«Динамо»: Авраменко (Погорілий, 46), Балаба (Сизонюк, 31), Філатов (Балаба, 61), Бенедюк, Гусєв (Слесар, 61), Малиш, Маткевич (Котуха, 61), Слесар (Грохольський, 31), Янчишин (Кремчанін, 31), Василець (Бойченюк, 31), Горбач (Зоренко, 46).

«Зоря»: Суркіс, Руденко (Кузьменко, 63), Коробов, Захарченко, Іщенко, Осипенко (Задорожний, 73), Білий (Кузик, 56), Калин (Шевченко, 56), Пашко, Мариновський (Скочеляс, 72), Пономаренко (Лобко, 56).

Динамівці швидко відкрили рахунок у зустрічі — Філатов вдало відгукнувся на подачу з кутового та головою пробив точно по воротах. Але луганці швидко відігралися — це Пономаренко реалізував пенальті.

Загалом, гра проходила у жвавому темпі, моменти виникали біля обох воріт. У середині тайму «біло-сині» знову вийшли вперед. Після подачі з кутового та удару по воротах Суркіс перевів м’яча в поперечину, але Горбач першим встигнув на добивання та головою спрямував кулю до сітки. Але перед самою перервою суперник вдруге зрівняв рахунок. Пашко пішов у пресинг, коли динамівці розігрували удар від воріт, відібрав м’яча на правому фланзі й сам же розстріляв ближній кут.

Із початком другого тайму команди продовжили демонструвати відкритий футбол, почергово створюючи небезпеку біля обох воріт. Супермомент створив Лобко — вийшовши віч-на-віч із Погорілим, але не зміг переграти нашого голкіпера. Загалом, у другому таймі динамівці володіли ініціативою, створювали багато моментів. Грохольський пробивав по воротах, але Суркіс урятував, ще в одному епізоді міг забивати Кремчанін, але голкіпер «Зорі» самовіддано кинувся в ноги та ліквідував загрозу ціною зіткнення.

Утім, підопічним Ігоря Костюка все ж вдалося забити третій гол. Після розіграшу кутового пішла атака другим темпом, і після навісу до штрафного майданчику Зоренко головою за високою траєкторією перекинув воротаря, поціливши в дальню дев’ятку.

До завершення гри «біло-сині» могли забивати ще — Кремчанін скинув на Зоренка, той розстрілював воротар, але Суркіс урятував, зірвавши оплески трибун.

У підсумку, 3:2 — перша перемога динамівських юнаків на тренувальному зборі. Свій наступний спаринг «біло-сині» зіграють 31 січня із юнаками німецького клубу «Вільмерсдорф».