«ПСЖ» — «Лілль» — 4:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-19 16:00 19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «ПСЖ» (Париж) та ... «ПСЖ» — «Лілль» — 4:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

19 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «ПСЖ» (Париж) та «Лілль» (Франція).

"ПСЖ" - "Лілль" - 4:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика"ПСЖ" - "Лілль" - 4:3. Чемпіонат Франції, 24 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

«ПСЖ» (Париж) — «Лілль» (Франція) — 4:3 (2:1)
Голи: Мбаппе (11), Неймар (17), Мбаппе (87), Мессі (90+5) — Діакіті (24), J. David (58), Дж. Бамба (69)

Попередження: Діакіті (45), Верратті (56), Дж. Бамба (63), Мбаппе (77), J. David (89), Андре (90+3)

Огляд матчу «ПСЖ» — «Лілль»:

«Парі Сен-Жермен» і «Лілль» зустрілися у захоплюючому матчі Ліги 1 на «Парк де Пренс». К. Мбаппе відкрив рахунок уже на 11-й хвилині, а Неймар забив лише через шість хвилин і подвоїв перевагу. «Лілль» почав нарощувати тиск, і врешті-решт Б. Діакіті забив гол на 24-й хвилині, довівши рахунок до 2:1.

Потім «Парі Сен-Жермен» провів серію замін, випустивши Н. Мендеша, Х. Екітіке, Ф. Руїса, Д. Перейру, Вітінью, В. Заїра-Емері та Т. Пембеле замість Х. Берната, Неймара, Х. Фонте, Л. Йоро, Б. Діакіте, Л. Гудмундссон, К. Балеба та А. Вірджініус відповідно. Незабаром після цього «Лілль» зрівняв рахунок, забивши Х. Бамбу на 69-й хвилині, а К. Мбаппе відновив лідерство «Парі Сен-Жермен», забивши гол на 87-й хвилині. «Парі Сен-Жермен» закріпив перемогу у компенсований час, коли Л. Мессі забив зі стандарту і зробив рахунок 4:3. У матчі було багато жовтих карток: Б. Діакіте, М. Верратті, К. Мбаппе, Дж. Бамба, Дж. Девід та Б. Андре отримали попередження протягом усієї гри. У підсумку «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу і відвіз додому три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Марсель» — «ПСЖ», «Лілль» — «Брест».