Кривбас — Колос — 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-03 15:00 3 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Колос — 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Колос (Ковалівка).

Кривбас - Колос - 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистикаКривбас - Колос - 1:0. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Колос (Ковалівка) — 1:0 (0:0)
Голи: Вернидуб (61)

Предупредження: Богданов (11), D. Безкоровайний (57), Гончаренко (69), M. Кравченко (74)

Огляд матчу Кривбас — Колос:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Гірник» і «Колос Ковалівка» на стадіоні «Металург» перемогу з рахунком 1:0 здобули господарі поля. У першому таймі обидві команди не змогли забити жодного гола, і рахунок у перерві залишився 0:0. Однак у другому таймі «Гірник» вийшов уперед і повів у рахунку на 61-й хвилині завдяки голу В. Вернидуба. Колос Ковалівка, який боровся впродовж усього матчу, зробив дві швидкі заміни на 64-й хвилині: В. Мілько вийшов замість А. Богдана. Мілько вийшов замість О. Богданова, а Ю. Ісаєнко — замість В. Лисенка. Однак їхні зусилля виявилися марними, бо вони швидко отримали дві жовті картки: Р. Гончаренко був попереджений на 69-й хвилині. Гончаренка було попереджено на 69-й хвилині, а М. Кравченка — на 74-й.

Розчарування продовжилося, коли вони зробили ще дві заміни: С. Болбат замінив О. Ільїна на 77-й хвилині, а Є. Смирний замінив С. Мякушка на тій самій хвилині. Гірник також зробив дві заміни на 80-й хвилині: А. Микитишин вийшов замість М. Задераки, а Д. Устименко — замість Р. Дебелка. «Колос Ковалівка» продовжував іти вперед і зробив останню заміну на 86-й хвилині: Д. Безбородько замінив К. Попова, але було вже пізно — «Гірник» утримав перемогу. Матч закінчився шквалом замін: В. Якимець вийшов замість А. Понєдєльніка на 90-й хвилині у складі «Гірника», а М. Татарков замінив К. Приходька на тій самій хвилині. Незважаючи на напружену боротьбу, перемогу здобув «Гірник», забивши єдиний гол у матчі. Ця перемога стала вирішальною для «Гірника» і дала йому додатковий імпульс у турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Шахтар, Рух — Колос.