Арсенал — Борнмут — 3:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 19:00 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Борнмут — 3:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Борнмут (Англія).

Арсенал - Борнмут - 3:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаАрсенал - Борнмут - 3:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Арсенал (Лондон) — Борнмут (Англія) — 3:2 (0:1)
Голи: Т. Партей (62), Вайт (70), Нельсон (90+8) — Біллінг (1), Маркос Сенесі (57)

Попередження: Нето (64), Мефам (86)

Огляд матчу Арсенал — Борнмут:

«Арсенал» приймав «Борнмут» у захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Емірейтс». Господарі розпочали гру впевнено, домінуючи у володінні м’ячем і створюючи моменти. Однак уже на першій хвилині матчу гості повели в рахунку: Філіп Біллінг влучив у сітку воріт після вдалого пасу свого партнера по команді. Тренер «Арсеналу» швидко прийняв рішення про заміну, випустивши Леандро Троссарда замість Еміля Сміт-Роу на 22-й хвилині. Ця зміна одразу ж позначилася на грі, оскільки «гуннери» почали чинити сильний тиск на оборону «Борнмута». Але, незважаючи на всі зусилля, «Арсенал» пішов на перерву з мінімальною перевагою. Другий тайм розпочався з того, що «Арсенал» зробив ще одну заміну, випустивши Такехіро Томіясу замість Бена Вайта. Однак на 57-й хвилині «Борнмут» завдав нового удару — потужний постріл Маркоса Сенезі зробив рахунок 2:0. Однак «Зброярі» на цьому не зупинилися і швидко відповіли своїм голом на 62-й хвилині завдяки точному удару Томаса Парті з краю поля.

Тієї ж хвилини Нето з «Борнмута» отримав жовту картку за фол, і тренер Скотт Паркер здійснив подвійну заміну, замінивши Антуана Семеньо та Джека Земуру на Джона Ентоні та Раяна Фредерікса. «Арсенал» зробив власну заміну на 69-й хвилині, замінивши Рейсса Нельсона на Сміта Роу. Цей хід окупився майже одразу, бо на 70-й хвилині «гуннери» забили другий гол у матчі: Бен Вайт ударом головою переправив м’яч у сітку. Тренер «Борнмута» вдався до ще однієї заміни: Джош Ротвелл вийшов замість Льюїса Кука. Час минав, і обидві команди зробили чергові зміни, але останній сміх залишився за «Арсеналом». Фоларін Балогун вийшов замість Граніта Хака на 84-й хвилині, а Рейсс Нельсон забив переможний м’яч для «гуннерів» у компенсований час, чим привів стадіон «Емірейтс» у лють. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь «Арсеналу», причому «зброярі» чинили неабиякий опір, відігравшись із двох поразок. Це було захопливе протистояння, яке тримало вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Коли «Борнмут» вирушив назад на південне узбережжя, вони залишилися жалкувати про втрачені можливості, а «Арсенал» святкував перемогу, здобуту з такими труднощами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Арсенал, Борнмут — Ліверпуль.