Ланс — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 20:00 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Лілль (Франція).

Ланс - Лілль - 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаЛанс - Лілль - 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Ланс (Франція) — Лілль (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: Хосе Фонте (41) — J. David (69)

Попередження: Андре Гомес (2), Фофана (23), Хосе Фонте (27), Андре (44), Градіт (90+1), Рібейро (90+1)

Огляд матчу Ланс — Лілль:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні «Боллерт-Делеліс» зустрілися команди «Ленс» і «Лілль». У перерві матчу «Ленс» лідирував з рахунком 1:0, але після напруженої боротьби в другому таймі обидві команди закінчили матч з рахунком 1:1. У матчі було кілька напружених дій і кілька спірних моментів. Перша жовта картка в матчі була отримана на 2-й хвилині, попередження отримав гравець «Лілля» А. Гомеш. На 13-й хвилині «Лілль» зробив першу заміну: Т. Джало вийшов замість Алекссандро. На 23-й хвилині жовту картку отримав С. Фофана з «Ленса». Капітан «Лілля» Ж. Фонте також отримав попередження на 27-й хвилині. Однак надалі все стало ще гірше для Фонте, коли на 41-й хвилині він, на жаль, забив власний гол, подарувавши «Ленсу» перевагу. Незадовго до перерви Б. Андре з «Лілля» отримав жовту картку.

У другому таймі «Лілль» посилив натиск, і на 69-й хвилині, завдяки голу Ж. Давида, їм вдалося забити гол. Лише через хвилину після голу А. Гомеш був замінений на Е. Жегрова. Жегрова. Протягом усього другого тайму обидві команди здійснили кілька замін, сподіваючись знайти переможний гол. Однак жодній зі сторін не вдалося забити ще раз, і матч закінчився внічию. На 76-й хвилині «Ленс» ввів у гру Ф. Сотоку замість Д. Кости, а на 86-й хвилині Ж. Давид із «Лілля» був замінений на М. Байо. В останні хвилини матчу і Ж. Градіт із «Ленса», і Алекссандро з «Лілля» отримали жовті картки. Загалом, матч вийшов конкурентним, і обидві команди мали шанси вийти вперед. Проте нічия була справедливим відображенням матчу. «Ленс» буде розчарований тим, що не втримав перевагу, а «Лілль» сподівався на перемогу, щоб піднятися вище за турнірною таблицею.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Ланс, Лілль — Ліон.