Лілль — Ліон — 3:3. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 00:00 10 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Ліон — 3:3. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Ліон (Франція).

Лілль - Ліон - 3:3. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЛілль - Ліон - 3:3. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Лілль (Франція) — Ліон (Франція) — 3:3 (0:0)
Голи: J. David (46), J. David (61), J. David (79) — Б. Баркола (64), А. Лаказетт (83), А. Лаказетт (89)

Попередження: Йоганн Лепенант (24), Габріель Гудмундссон (38), Раян Черкі (60), Андре (73), L. Шевальє (75), С. Кумбеді (85), Ловрен (90+9), Дж. Бамба (90+9), Андре Гомес (90+9)

Огляд матчу Лілль — Ліон:

Лілль і Ліон воювали на арені Декатлон у довгоочікуваному матчі Ліги 1. Обом командам було що доводити, і з самого початку було очевидно, що жодна з них не збирається відступати. Перший тайм закінчився безгольовим, але другий був сповнений подій. Другий тайм розпочався з удару, коли гравець «Лілля» Ж. Давид забив гол одразу після перерви. Ліон відповів жовтою карткою для свого гравця Р. Черки, після чого Лілль призначив пенальті, який з легкістю реалізував Ж. Давид. Давид. Але Ліон не збирався дозволяти Ліллю піти у відрив, і Б. Баркола забив гол за Ліон на 64-й хвилині. Потім «Ліон» зробив дві заміни, випустивши С. Діоманде і А. Лаказетта, який виявився вирішальним для «Ліона». На 73-й хвилині Б. Андре з «Лілля» отримав жовту картку, після чого відбулася заміна, в результаті якої А. Гомеш замінив А. Гомеш замінив А. Унаса.

Л. Шевальє також отримав жовту картку на 75-й хвилині, а на 79-й хвилині Ж. Давид реалізував ще один пенальті у ворота «Лілля». Потім А. Лаказетт із «Ліона» забив гол на 83-й хвилині, і «Лілль» зробив останню заміну, випустивши А. Віржініуса замість Ж. Давида. На 85-й хвилині С. Кумбеді (Ліон) отримав жовту картку, і «Ліон» зробив останню заміну, випустивши М. Дембеле замість Ж. Лепенана. На 89-й хвилині А. Лаказетт із «Ліона» забив свій другий гол у матчі, забезпечивши нічию для «Ліона». Однак обидві команди продовжували грати агресивно, і Д. Ловрен із «Ліона» отримав жовту картку на 90-й хвилині, а потім Ж. Бамба та А. Гомеш. Бамба та А. Гомеш із «Лілля» також отримали жовті картки в компенсований час. Матч закінчився з рахунком 3:3, і обидві команди пішли з поля з одним очком. Це був захопливий матч, який продемонстрував чудову футбольну майстерність і напружену боротьбу. Вболівальники на арені «Декатлон» отримали задоволення від напруженої боротьби двох великих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Лілль, Ліон — Нант.