Тулуза — Лілль — 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 20:11 18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Лілль — 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Лілль (Франція).

Тулуза - Лілль - 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаТулуза - Лілль - 0:2. Чемпіонат Франції, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 28-й тур

Тулуза (Франція) — Лілль (Франція) — 0:2 (0:0)
Голи: Рібейро (86), М. Байо (90+11)

Предупредження: Расмус Ніколаїсен (85), V. Sierro (90+1)

Огляд матчу Тулуза — Лілль:

Лілль вириває перемогу в Тулузи з рахунком 2:0 Матч Ліги 1 між Тулузою і Ліллем на стадіоні Тулузи розпочався в передчутті виходу на поле обох команд. Перша половина гри була доволі мізерною, оскільки жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. На початку другого тайму «Тулуза» провела заміну на 66-й хвилині: на поле вийшов Б. Дежагер, якого замінив Р. Ратао. У відповідь «Лілль» зробив власну заміну: А. Унас замінив Є. Жегрову через чотири хвилини після цього. Потім «Тулуза» зробила дві заміни на 78-й хвилині: Ф. Шайбі і Т. Даллінга вийшли на поле замість В. Сьєрро і А. Онайву відповідно. Лілль також зробив дві заміни на тій самій хвилині: Р. Кабелла замінив М. Байо, а А. Гомеш — К. Балеба. Переломний момент настав на 86-й хвилині, коли Алекссандро з «Лілля» забив перший гол у матчі.

Тулуза відповіла заміною на 88-й хвилині: С. Спірінгс замінив Д. Жанро. Потім «Лілль» зробив останню заміну в матчі на 89-й хвилині: Ж. Давид вийшов замість Л. Йоро. У міру наближення останніх хвилин гри «Тулуза» отримала жовту картку на 85-й хвилині за Р. Ніколайсена і ще одну на 90-й хвилині за В. Сьєрро. Лілль скористався цими моментами і зробив останню заміну на 90-й хвилині: Т. Веа замінив С. Рамета. У несподіваному повороті подій «Лілль» зміг забити ще раз на останніх хвилинах гри, гол забив М. Байо на 90-й хвилині. У підсумку рахунок в основний час склав 0:2, і «Лілль» вийшов переможцем. «Тулуза», безумовно, буде розчарована результатом матчу, оскільки не змогла скористатися наданими їй можливостями. Лілль же, навпаки, буде задоволений своєю грою і результатом, якого вони змогли домогтися далеко від дому. Загалом, це був захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Тулуза, Лілль — Лор’ян.