Майнц — Фрайбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 22:30 19 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Фрайбург — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Фрайбург (Німеччина).

Майнц - Фрайбург - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаМайнц - Фрайбург - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Майнц (Німеччина) — Фрайбург (Німеччина) — 1:1 (0:0)
Голи: Онісіво (90+6) — Р. Доан (55)

Попередження: Гінтер (35), M. Gulde (51), Аджорк (57), А. Качі (88)

Огляд матчу Майнц — Фрайбург:

Матч Бундесліги між командами FSV Mainz 05 і SC Freiburg на стадіоні MEWA ARENA завершився наполегливою нічиєю 1:1. У перерві рахунок був 0:0, обидві команди не змогли реалізувати свої шанси. На 35-й хвилині гравець «Фрайбурга» М. Гінтер отримав жовту картку за фол. Потім була ще одна жовта картка для «Фрайбурга», цього разу для М. Гульде на 51-й хвилині. На 55-й хвилині Р. Доан вивів «Фрайбург» із глухого кута, забивши перший гол у матчі. На 57-й хвилині жовту картку отримав гравець «Майнц 05» Л. Ажорк. FSV Mainz 05 зробив першу заміну на 60-й хвилині, коли М. Інгвартсен вийшов замість К. Онісіво. Потім відбулися ще дві заміни «Майнц 05» на 67-й і 68-й хвилинах: Д. да Коста і Л. Баррейро вийшли замість С. Відмера і А. Баркока відповідно.

На 75-й хвилині, коли час минав, «ФСВ Майнц 05» зробив ще дві заміни: Е. Фернандеш замінив Д. Кора, а Лі Чже Сун — Н. Вайпера. СК Фрайбург зробив першу заміну на 75-й хвилині: В. Гріфо замінив Л. Холера. На 85-й хвилині «Фрайбург» зробив ще дві заміни: Л. Кюблер вийшов замість К. Шмідта, а Р. Доан — замість Н. Вайсхаупта. На 88-й хвилині гравець команди FSV Mainz 05 А. Качі отримав жовту картку. Прагнучи домогтися перемоги, обидві команди провели останні заміни на 90-й хвилині. СК Фрайбург випустив М. Грегорича і М. Еггештайна замість Н. Петерсена і Й. Кейтеля відповідно. Останнє слово залишилося за FSV Mainz 05, коли К. Онісіво забив зрівняльний гол на останніх хвилинах матчу, зробивши рахунок 1:1. Загалом, це був насичений матч, у якому обидві команди грали рішуче та інтенсивно. У той час як FSV Mainz 05 буде розчарований тим, що не взяв удома всі три очки, SC Freiburg сприйме цю нічию як позитивний результат і перейде до наступної гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Майнц, Фрайбург — Герта.