осово — Андорра — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-28 23:53 28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова та Збірна Андорри. Косово ... осово — Андорра — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Косова та Збірна Андорри.

Косово - Андорра - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаКосово - Андорра - 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Косово — Андорра — 1:1 (0:0)
Голи: Е. Жегрова (59) — Альберт Росас (61)

Предупредження: Валес (7), Мірлінд Крієзіу (23), Е. Жегрова (60)

Огляд матчу Косово — Андорра:

відбірковий матч Чемпіонату Європи між Косово та Андоррою завершився внічию 1:1 на стадіоні «Фаділь Вокррі». Перша половина гри пройшла в рівній боротьбі, обидві команди не змогли влучити у площину воріт, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. На 7-й хвилині матчу гравець збірної Андорри М. Валес отримав жовту картку. Косовський гравець М. Крьєзіу наслідував його приклад, отримавши жовту картку на 23-й хвилині. Протягом усього матчу обидві команди не могли скористатися своїми можливостями. На початку другого тайму Косово зробило дві заміни: Л. Пакарада замінив Д. Ррудхані, а В. Беріша вийшов замість Є. Жегрова. Ці заміни допомогли Косово набрати обертів, і на 59-й хвилині Е. Жегрова забила гол, вивівши Косово вперед.

Однак Андорра швидко відповіла, і Б. Росас забив гол на 61-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. На 68-й хвилині Андорра зробила заміну: Х. Рубіо замінив А. Мартінеса. Косово продовжувало йти вперед і на 75-й хвилині зробило ще дві заміни: Б. Целіна вийшов замість Ф. Муслія, а А. Зенелі замінив З. Битики. Андорра зробила ще одну заміну на 78-й хвилині, М. Гарсія замінив М. Сан-Ніколаса. У другій половині гри обидві команди наполегливо намагалися забити переможний гол. На 90-й хвилині Андорра зробила дві заміни: Б. Росаса замінив М. Пужоль, а Х. Сервос вийшов замість В. Берната. Однак жодна з команд не змогла реалізувати свої можливості, і матч закінчився внічию 1:1. Незважаючи на те, що це був не той результат, на який розраховувала кожна з команд, обидві команди наполегливо билися до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Косово — Румунія, Андорра — Швейцарія.