Фейєнорд — Рома — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-04-13 21:45 13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) та Рома (Рим). ... Фейєнорд — Рома — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фейєноорд (Роттердам) та Рома (Рим).

Фейєнорд - Рома - 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаФейєнорд - Рома - 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Феєноорд (Роттердам) — Рома (Рим) — 1:0 (0:0)
Голи: M. Wieffer (54)

Попередження: M. Wieffer (18), С. Szymański (36)

Огляд матчу Фейєнорд — Рома:

У захоплюючому футбольному матчі «Фейєнорд» бився з «Ромою» в Лізі Європи УЄФА. Матч проходив на стадіоні «Фейєнорд» і зібрав повну залу глядачів. Із самого початку було зрозуміло, що обидві команди налаштовані на перемогу. Перший тайм був напруженим, обидві команди запекло билися на полі. На 18-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фейєноорда» М. Віффер, а на 36-й — С. Шиманський. На 26-й хвилині «Рома» також зробила першу заміну: П. Дібала був замінений на С. Ель-Шаараві. У другому таймі гра розгорілася і на 43-й хвилині «Рома» пропустила з пенальті, який міг принести їй перевагу. Однак «Фейєнорд» не став перешкоджати цьому і продовжував йти вперед.

Потім, на 54-й хвилині, Віффер забив перший гол у грі, вивівши «Фейєноорд» вперед. Обидві команди провели кілька тактичних замін протягом усієї гри: AS Roma випустила Л. Пеллегріні на 46-й хвилині, а потім Т. Абрахама та А. Белотті. Фейєнорд також зробив свою частку замін: О. Ідріссі, Ігор Пайшао, А. Джаханбахш, Данило, С. Гіменес і М. Лопес були замінені, щоб вплинути на гру. У міру наближення до кінця гри напруга була високою, і обидві команди прагнули забити ще один гол. Пролунав свисток на перерву, і «Фейєнорд» вийшов переможцем з рахунком 1:0. Вони боролися щосили і заслужили перемогу. Загалом це була захоплююча гра у футбол між двома першокласними командами, і вболівальники протягом усього матчу перебували в напрузі. Тепер «Фейєноорд» може з упевненістю дивитися на частину своєї кампанії, що залишилася в Лізі Європи, знаючи, що вони вже перемогли таку складну команду, як «Рома».

У наступному турі суперників чекають такі матчі: Рома — Фейєнорд, Рома — Фейєнорд.