Рома — Фейєноорд — 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-04-21 02:25 20 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Фейєноорд (Роттердам). ... Рома — Фейєноорд — 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Фейєноорд (Роттердам).

Рома - Фейєноорд - 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаРома - Фейєноорд - 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Фейєноорд (Роттердам) — 4:1 (0:0)
Голи: Спінаццола (60), Дібала (89), С. Ель Шаараві (101), Пеллегріні (109) — Ігор Пайшао (80)

Предупредження: Q. Хартман (12), M. Віффер (18), Льоренте (34), T. Велленрейтер (35), S. Гіменес (39), Дібала (108).

Огляд матчу Рома — Фейєноорд:

У матчі Ліги Європи УЄФА на «Стадіо Олімпіко» «Рома» здобула комфортну перемогу над «Фейєноордом» із рахунком 4:1. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, але в другому таймі італійська команда забила чотири приголомшливі голи і здобула впевнену перемогу. Першу жовту картку в матчі отримав гравець «Фейєноорда» К. Хартман на 12-й хвилині, потім жовту картку отримав М. Віффер на 18-й хвилині. Матч залишався безгольовим до 60-ї хвилини, коли Л. Спінаццола забив перший гол у ворота «Роми». «Фейєноорд» намагався залишитися в грі, і Ігор Пайшао, який вийшов на заміну, зумів забити на 80-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб перешкодити «Ромі» забити ще три голи. П. Дибала забив третій гол «Роми» на 89-й хвилині, а потім С. Ель-Шаараві на 101-й хвилині. Л. Пеллегріні завершив рахунок на 109-й хвилині чудовим ударом.

Г. Вейналдум був замінений на 21-й хвилині на С. Ель-Шаараві, а Д. Льоренте був замінений на Роджера Ібаньєса на 72-й хвилині. А. Белотті був замінений на Т. Абрахама на тій самій хвилині, а Н. Залевскі замінив П. Дибалу на 73-й хвилині. К. Смоллінг був замінений на З. Челіка на 78-й хвилині, а М. Кумбулла був замінений на С. Ель-Шаараві на 106-й хвилині. «Фейєноорд» зробив кілька замін під час матчу, О. Ідріссі замінив Ігора Пайшао на 64-й хвилині. А. Джаханбахш був замінений на Даніло на 74-й хвилині, а К. Хартман був замінений на М. Лопеса на 106-й хвилині. На тій же хвилині Г. Траунер був замінений на Ж. Ділросуна, а С. Шиманскі вийшов замість М. Педерсена на 91-й хвилині. AS Roma буде рада цій перемозі, оскільки готується до наступного матчу Ліги Європи. Фейєноорд, з іншого боку, буде прагнути відігратися після цієї поразки і здобути перемогу в майбутньому кубковому матчі.